Depos Horní Suchá – FC Vlčovice 3:2 (3:2)

Utkání začalo pro domácí šokem. Hosté se už ve druhé minutě ujali vedení, když využili zmatku v pokutovém území. Po něm si střelu hostujícího hráče srazil do brány Čermák – 0:1.

Domácí si připravili rychlou odpověď a po osmi minutách už bylo vyrovnáno. Kombinaci Zimy s Janem Beránkem využil ideálně Przywara, který vyrovnal na 1:1.

Domácí byli nadále při chuti a jejich snaha byla odměněna druhou brankou Michalíka, kterého našel ideálně Jan Beránek – 2:1.

Patnáctiminutovku snů završil Tomáš Zálejský, kterému na hranici pokutového území ideálně přihrál opět Jan Beránek a míč skončil po krásné střele opět v síti – 3:1.

„Po tomto gólu jsme ale nepochopitelně polevili a byli za to potrestáni. Škoda té branky, ve druhé části by se nám při dvougólovém vedení hrálo dozajista lépe,“ konstatoval trenér Deposu Pavol Sýkora.

Hosté podnikli v 31. minutě rychlý brejk a Beseda vstřelil kontaktní branku na 3:2, která držela Vlčovice ve hře.

Ve druhé půli začali domácí svižně. O zvýšení náskoku se snažil Przywara, ale jeho parádní ránu gólman Vlčovic efektně zneškodnil. To však byla na delší dobu ze strany obou mužstev jedna z posledních fotbalových akcí zápasu.

Domácí se už do vyložené šance nedostali a nakonec se museli strachovat o výsledek. K vyrovnání měli hosté nejblíž v 85. minutě, kdy trefili břevno Leiblovy branky. Z následného rohového kopu a standardních situací však již nic nevytěžili. Sušané si tak připsali druhou výhru a posunuli se do čela tabulky.

Branky: 11. Przywara, 19. Michalík, 25. Zálejský – 2. vlastní Čermák, 31. Beseda. Rozhodčí: Levinger, žluté karty: 3:2, diváci: 120.

H. Suchá: Leibl – Hradil, Kaleta, Čermák, Michalík – Příborský (71. Jeziorski), Zálejský, Przywara, Zima (86. Frkala) – Kodenko (71. Beránek Jakub), Jan Beránek. Trenéři: Pavol Sýkora a Jiří Kodenko.

Další zápas hraje H. Suchá v sobotu ve Starém Městě.