TJ Nový Jičín - Lokomotiva Petrovice 1:0 (1:0)

Diváci sledovali klasické utkání o první brance. Zabezpečené defenzivy obou celků pracovaly spolehlivě. Úvodní dějství patřilo aktivnější Lokomotivě, která si také vypracovala více šancí.

V té první se objevil po přihrávce Mika Lukan, který ale svou prudkou hlavičku neusměrnil, tudíž šla doprostřed brány a novojičínský gólman si mohl oddechnout.

Následně unikl po straně Miko, proti jeho ráně zdálky však domácí brankář zasáhl házenkářským způsobem.

Třináctá minuta se stala pro hosty doslova osudnou, neboť právě v ní se Nový Jičín poprvé dostal do pořádné akce. Gill nebezpečný centr do vápna sice odvrátil, ale přímo k Radkovi, který se do balonu krásně opřel a po zemi k tyči otevřel a zároveň i uzavřel skóre (to v tu chvíli ale samozřejmě ještě nikdo netušil).

I přesto působili Petrovičtí sehranějším a fotbalovějším dojmem. Dittrichova rána prosvištěla nad bránou, po signálu z trestného kopu vyslal Miko do úniku Reichla a ten nastřelil tyčku.

Po přestávce předvedli petrovičtí fotbalisté poněkud jiný vstup do druhé půle a vůbec celý druhý poločas než si sami představovali.

Branka: 13. Radko. Rozhodčí: Krpec, žluté karty: 5:4, diváci: 335.

Petrovice: Sabela - Klimek (46. Kumpán), Bernatík, Gill, Vávra - Miko, Dittrich, Bielan (63. Hanusek), Reichl - Lukan (76. Škuta), Šuster. Trenér: Dušan Kohut.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu s Bystřicí p. H.

Celý článek v úterním Karvinském deníku