Stonava udržela vedení

Stonava - Fotbalisté Stonavy udrželi po čtyřech kolech I.A třídy vedení ve skupině B, neboť si na vlastním hřišti poradili s Vlčovicemi celkem jasně 4:0.

5.9.2010

Stonavští hráči si poradili s Vlčovicemi.Foto: Tomáš Januszek

SK Stonava – FC Vlčovice 4:0 (2:0)

„Výsledek je pěkný, ale tak snadné to určitě nebylo. Soupeř byl velmi houževnatý, předvedl lepší výkon než Veřovice, se kterými jsme hráli předtím,“ upozornil trenér Stonavy Miroslav Štěpánek, pod jehož vedením se fotbalová Stonava za poslední rok znatelně zvedla.

Ani tentokrát nehodlali domácí soupeře z konce tabulky podcenit. Naopak od první minuty přistoupili k utkání naprosto zodpovědně a aktivitou nutili Vlčovice k chybám. Jejich snahou byl brzký uklidňující gól a ten skutečně záhy přišel. Už po šesti minutách se zkušeně trefil kanonýr Minárik.

Poté měli hosté slušnou šanci na srovnání, avšak proti Besedovi s přehledem zasáhl gólman Tvardík. Dal tak základ své vychytané nule, neboť v dalším průběhu hry se již spíše mezi svými tyčemi nudil a mrznul.

Chvíli před poločasem vyšel Stonavě druhý postupný cíl. Minárik dokonal skvěle vypracovanou fotbalovou akci Fraita – 2:0.

Branky: 6., 42. a 82. Minárik, 88. Šurin. Rozhodčí: Švec, žluté karty: 0:3, diváci: 120.

Stonava: Tvardík – Pavlík (81. Novotný), Sochora, Bystroň, Hančin – Martiník (46. Petruňa), Šurin, Kisel, Vilém – Frait, Minárik (85. Kruczek). Trenér: Miroslav Štěpánek.

Další zápas hraje Stonava v sobotu ve Starém Městě.

Celý článek v úterním Karvinském deníku

5.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
Poznáte osoby na snímku z bezpečnostní kamery bankomatu?
6

Poznáte mladé ženy, které si z bankomatu měly vybrat cizí peníze?

Babí léto v Ostravě, 18. říjen 2017. Ilustrační foto.
18

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

Výzva českotěšínské radnice nese první ovoce

Pro obyvatele Českého Těšína je procházka Hlavní třídou v centru města spíše nutným zlem. Prezentace ulice totiž podle mnohých připomíná asijský bazar, podle jiných je jednoduše pro ostudu.

Policie už nehledá ztracenou Etiopanku. Utekla do Německa, kde chce azyl

Karviná – Po ztracené cizince pátrali policisté od 20. srpna. Zmizení ženy z Etiopie nahlásila rodina z Kuvajtu, která v té době byla v Karviné na dovolené.

Představujeme prvňáky ZŠ v Petřvaldě a ZŠ Gen. Svobody v Havířově

Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. Fotografii zvětšíte kliknutím.

Havířov se po špatném startu zvedá

Havířov – Hokejový AZ už je zase regulérně v boji o play off. Prvoligová soutěž dnes pokračuje dalším kolem.