MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
SC Znojmo – MFK OKD Karviná 2:2
Branky: Timp. Legierski
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: SC Znojmo – MFK OKD Karviná 0:1
Branka: Kurušta
Krajský přebor starších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK OKD Karviná B 1:0
Krajský přebor mladších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK OKD Karviná B 1:1
Branka: Gabrysiak
Moravskoslezská liga starších žáků: MFK OKD Karviná – Tescoma Zlín 1:1
Branka: Puchel
Moravskoslezská liga starších žáků: Fotbal Frýdek-Místek – MFK OKD Karviná 0:3
Branky: Moskal, Malík, Chnúrik
Moravskoslezská liga mladších žáků: MFK OKD Karviná – Tescoma Zlín 0:2
Moravskoslezská liga mladších žáků: Fotbal Frýdek-Místek – MFK OKD Karviná 1:2
Branky: Dostál, Egri
Krajský přebor starších žáků: MFK OKD Karviná B – TJ Nový Jičín 0:0
Krajský přebor mladších žáků: MFK OKD Karviná B – TJ Nový Jičín 1:4
Branka: Macko

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
Slavia Orlová – Durman Staré Město 3:1
Branky: Zbortek 2, Hampl
Krajský přebor mladších dorostenců: Slavia Orlová – Durman Staré Město 6:1
Branky: Jandura 2, Lotter, Kubiš, Hubinec, Tobolák

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Suchdol n. O. – FK Bohumín 0:1
Branka: Mario Kroščen

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž starších žáků:
IRP Český Těšín – Slavia Orlová 9:0
Branky: Folwarczny 4, Daniel Podaný, Damián Podaný, Zika, Voznica, Vygrys
Krajská soutěž mladších žáků: IRP Český Těšín – Slavia Orlová 0:0

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž starších žáků:
Sokol Vřesina – TJ Petrvald 1:2
Branky: F. Marek, Budina
Krajská soutěž mladších žáků: Sokol Vřesina – TJ Petřvald 2:2
Branky: Sobík 2

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – MSA Dolní Benešov 3:7
Branky: Jurygáček 3
Krajský přebor mladších dorostenců: Lokomotiva Petrovice – MSA Dolní Benešov 0:13

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Řepiště – Inter Petrovice 4:1
Branky: Krawczyk 3, Škorvánek
Krajská soutěž starších žáků: BFK Frýdlant n. O. – Inter Petrovice 2:6
Branky: Ferenc 3, Chwastek, Nolč, Urbanský
Krajská soutěž mladších žáků: BFK Frýdlant n. O. – Inter Petrovice 7:0

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – ČSAD Havířov 3:0
Branky: Korzeniowski 2, Pařík
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – Durman Staré Město 5:1
Branky: Szwed 3, Chnúrik, Kvapil
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – Durman Staré Město 2:0
Branky: Kvapil, Hřivnáč

DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců:
Depos Horní Suchá – TJ Petřvald 1:2
Branky: Míček – Ševčik, Nalevajka
Krajská soutěž starších žáků: Depos Horní Suchá – MFK OKD Karviná C 2:2
Branky: Marčišin 2 – Gašo, Franek
Krajská soutěž mladších žáků: Depos Horní Suchá – MFK OKD Karviná C 2:4
Branky: Chromík 2 – nehlášeno