MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
MFK OKD Karviná – Zbrojovka Brno B 2:4
Branky: Marek 2
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – Zbrojovka Brno B 1:1
Branka: Kurušta
Krajský přebor starších dorostenců: MFK OKD Karviná B – TJ Heřmanice 3:2
Branky: Kupczak 2, Šiška
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK OKD Karviná B – TJ Heřmanice 6:0
Branky: Uher 3, Kloda, Šlampiak, Sivák
Moravskoslezská liga starších žáků: SK Hranice – MFK OKD Karviná 1:1
Branka: Jadamík
Moravskoslezská liga mladších žáků: SK Hranice – MFK OKD Karviná 0:3
Branky: Michailidis, Kondziolka, Štěrba
Krajský přebor starších žáků: FC Kopřivnice – MFK OKD Karviná B 2:4
Branky: Řapek 2, Kolek, Putyera
Krajský přebor mladších žáků: FC Kopřivnice – MFK OKD Karviná B 3:1
Branka: Toman

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK Havířov – FC Přerov 2:1
Branky: Lexa, Zupko
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK Havířov – FC Přerov 1:1
Branky: Babič
Krajský přebor starších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK Havířov B 11:0
Krajský přebor mladších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK Havířov B 5:2
Branky: nehlášeno
Moravskoslezská divize starších žáků: TJ Valašské Meziříčí – MFK Havířov 3:1
Branka: Kubiena
Moravskoslezská divize mladších žáků: TJ Valašské Meziříčí – MFK Havířov 1:1
Branka: Běčák
Krajský přebor starších žáků: Slavia Opava – MFK Havířov B 6:1
Branka: Palowski
Krajský přebor mladších žáků: Slavia Opava – MFK Havířov B 2:3
Branky: Wala, Šimonek, Žwak

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
MSA Dolní Benešov – Slavia Orlová 4:3
Branky: nehlášeno
Krajský přebor mladších dorostenců: MSA Dolní Benešov – Slavia Orlová 2:0
Branky: nehlášeno
Krajská soutěž starších žáků: Slavia Orlová – ČSAD Havířov 0:3
Branky: Kubovič, Waszutová, Kvapil
Krajská soutěž mladších žáků: Slavia Orlová – ČSAD Havířov 6:2
Branky: Holubek 2, Jež, Novák, Novotný, Kubiš – Štromp 2

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
FK Bohumín – Depos Horní Suchá 2:0
Branky: M. Kroščen, Meliš

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž starších žáků:
IRP Český Těšín – Inter Petrovice 2:2
Branky: Folwarczny, S. Zogata – Janík, Urbanský
Krajská soutěž mladších žáků: IRP Český Těšín – Inter Petrovice 13:0
Branky: Bolec 4, Chloň 2, Malyjurek 2, Konečný, Ryba, Muryc, Kisza, Kolender

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž starších žáků:
TJ Petřvald – FK Staříč 3:0
Branky: Miko, Vaněk, F. Marek
Krajská soutěž mladších žáků: TJ Petřvald – FK Staříč 3:2
Branky: Kršák, Sobík, Pecha

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců:
SK Kravaře – Lokomotiva Petrovice 2:4
Branky: Czyž 2, Jurygáček, Štrba
Krajský přebor mladších dorostenců: SK Kravaře – Lokomotiva Petrovice 3:0 kontumačně
Hosté nepřijeli k utkání v dostatečném počtu, scházel jim jeden hráč alespoň do sedmi.

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Inter Petrovice – FK Staříč 2:0
Branky: Hajduk, Filipczyk

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
EPO Frenštát p. R. – Baník Albrechtice 4:1
Branka: Kociolek