Baník Sokolov – MFK OKD Karviná 1:0 (0:0)

Karvinští hodlali vycházet ze zajištěné obrany. To bylo v pořádku. Sami však chtěli předvést několik zdařilých útočných kombinací. Jenže zůstalo jen u slov.

Domácí byli v úvodu aktivnější, jen sám Čada se objevil ve třech zajímavých možnostech, pokaždé však pálil mimo nebo zasáhl jistý gólman Kafka.

Na opačně straně se dral do šancí průbojný Opic, avšak ztroskotal jednou na gólmanovi Zachardovi a podruhé na obránci Šmerdovi.

Útočné kraje, kterými měli Karvinští dle předzápasové taktiky zlobit domácí obranu, nějak nefungovaly.

Na začátku druhé půle měl slibnou příležitost Vaněček, který si v pokutovém území zpracoval míč, ale zakončení se mu nepovedlo. Karvinský Ficek pak zpětnou přihrávkou hledal Motyčku, ten však míč minul.

Po změně stran přišel jediný gól zápasu. Po centru Vaněčka se do míče položil Podrazký a rozhodl. Karviná se v závěru zmohla na jakýs takýs tlak, ovšem nevytěžila víc než střelu Homoly, kterou Zacharda lapil a centr Mišinského, který nikdo netrefil…

Branka: 58. Podrazký. Rozhodčí: Makovička – Kovařík, Pilný, bez karet, diváci: 1324.

Karviná: Kafka – Jursa, Mihálik, Homola, Tchuř – M. Pavlík – Ciku (72. Slončík), Motyčka (65. Mišinský), Ficek, Milosavljev – Opic. Trenér: Jiří Balcárek.

Další zápas hraje Karviná v neděli se Spartou Praha B.