FOTBAL
Sobota 16. 10. (13.15 a 11.15):
Petrovice – Karviná B (kr. přebor st. a ml. dorostenců)
Sobota 16. 10. (15.30): Petrovice – Opava B (15.00, divize mužů), Dětmarovice – Hradec n. M., Č. Těšín – Háj ve Slezsku (kr. přebor mužů), Stonava – H. Suchá (I.A třída mužů), D. Datyně – Dobrá, D. Lutyně – Nýdek (oba I.B třída mužů), H. Žukov – I. Petrovice, Sj Petřvald – Věřňovice, Bohumín B – Baník F. Orlová (hřiště Vrbice), Doubrava – Sj Rychvald, Sn Orlová – TJ Petřvald (hřiště Sj Petřvald, vše okr. přebor mužů), V. Bohumín – Záblatí (okr. soutěž mužů), ČSAD Havířov – Bohumín (13.00, kr. soutěž dorostenců), H. Žukov – Záblatí (13.00), D. Datyně – Č. Těšín (13.15), B. Rychvald – Těrlicko (13.15), Doubrava – Dětmarovice (13.15, vše okr. přebor dorostenců)
Neděle 17. 10. (9.00 a 11.15): Orlová – Poruba (kr. přebor st. a ml. dorostenců)
Neděle 17. 10. (10.00 a 12.15): Havířov – Opava B (MS divize st. a ml. dorostenců)
Neděle 17. 10. (15.30): Havířov – Orlová (15. 00, divize mužů), Albrechtice – Stará Bělá (I.A třída mužů), H. Bludovice – ČSAD Havířov (okr. přebor mužů), Petrovice B – B. Rychvald (okr. soutěž mužů), ČSAD Havířov – Brušperk (MS divize žen), Albrechtice – Petřvald na M. (13.15), I. Petrovice – Kopřivnice (13.15, oba kr. soutěž dorostenců), H. Bludovice – Sj Rychvald (12.15, okr. přebor dorostenců)

HÁZENÁ
Neděle 17. 10. (10.30):
Karviná – Jičín (extraliga mužů), Karviná jun. – Šumperk (13.00, I. liga mužů), Karviná – Třeboň (15.00, I. liga st. dorostenců), Karviná – Prostějov (17.00, I. liga ml. dorostenců)

LEDNÍ HOKEJ
Středa 13. 10. (18.00):
Orlová – Prostějov (II. liga mužů)
Sobota 16. 10. (18.00): Havířov – Valašské Meziříčí (II. liga mužů)

BASKETBAL
Sobota 16. 10. (15.30):
Karviná – Valašské Meziříčí (I. liga juniorů, ZŠ Družby), Karviná – Beroun (18.00, I. liga mladých mužů, ZŠ Družby)
Sobota 16. 10. (17.00): Orlová – Prosek (II. liga žen, elektroprůmyslovka v Havířově, Makarenkova ul.)
Neděle 17. 10. (8.45): Karviná – Nový Jičín (I. liga juniorů, ZŠ Družby), Karviná – Sokolov (11.00, I. liga mladých mužů, ZŠ Družby)
Neděle 17. 10. (10.00): Orlová – Brandýs n. L. (II. liga žen, elektroprůmyslovka v Havířově, Makarenkova ul.)

VOLEJBAL
Čtvrtek 14. 10. (18.00):
Havířov – Ústí n. L. (extraliga mužů, Městská sportovní hala)

RAGBY
Sobota 16. 10. (14.00):
Havířov – Praga Praha (extraliga mužů)