MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
Zbrojovka Brno B – MFK OKD Karviná 2:2
Branky: Kovařík, Marek
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: Zbrojovka Brno B – MFK OKD Karviná 3:1
Branka: Hanzel
Krajský přebor starších dorostenců: TJ Heřmanice – MFK OKD Karviná B 1:1
Branka: Mleziva
Krajský přebor mladších dorostenců: TJ Heřmanice – MFK OKD Karviná B 0:3
Branky: Fukala 2, Siekiera
Moravskoslezská liga starších žáků: MFK OKD Karviná – SK Hranice 2:0
Branky: Moskál, Kamiňski
Moravskoslezská liga mladších žáků: MFK OKD Karviná – SK Hranice 7:1
Branky: Lingr 3, Egri 3, Ciupa
Krajský přebor starších žáků: MFK OKD Karviná B – Jiskra Rýmařov 5:2
Branky: Putyera 2, Karkoschka 2, Mikulec
Krajský přebor mladších žáků: MFK OKD Karviná B – Jiskra Rýmařov 2:2
Branky: Cieslawski, Hejda
Krajská soutěž starších žáků: BFK Frýdlant n. O. – MFK OKD Karviná C 3:1
Branka: Gašo
Krajská soutěž mladších žáků: BFK Frýdlant n. O. – MFK OKD Karviná C 2:3
Branky: Cieslawski 2, Tancoš

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
FC Přerov – MFK Havířov 3:2
Branky: Vachtarčík, Ledvina
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: FC Přerov – MFK Havířov 4:0
Krajský přebor starších dorostenců: MFK Havířov B – FC Ostrava-Jih 2:1
Branky: Hurych, Rohel
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK Havířov B – FC Ostrava-Jih 0:2
Moravskoslezská divize starších žáků: MFK Havířov – TJ Valašské Meziříčí 3:1
Branky: Osvěčík, Rozsíval, Kubiena
Moravskoslezská divize mladších žáků: MFK Havířov – TJ Valašské Meziříčí 5:1
Branky: Kozelský 2, Žwak, Běčák, Křístek
Krajský přebor starších žáků: MFK Havířov B – Fotbal Jakubčovice n O. 1:4
Branka: Rozsíval
Krajský přebor mladších žáků: MFK Havířov B – Fotbal Jakubčovice n. O. 6:0
Branky: Wala 4 Zagora 2

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
Slavia Orlová – MSA Dolní Benešov 1:5
Branka: Krenželok
Krajský přebor mladších dorostenců: Slavia Orlová – MSA Dolní Benešov 1:6
Branka: Lobodinský

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
TJ Petřvald na Moravě – FK Bohumín 3:1
Branka: Pilch

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž starších žáků:
IRP Český Těšín – Durman Staré Město 5:0
Branky: Sosna 2, Zika, Matuszek, Alexsa
Krajská soutěž mladších žáků: IRP Český Těšín – Durman Staré Město 6:0
Branky: Chloň 3, Prýmus, Hanák, Konečný

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Suchdol n. O. – TJ Petřvald 2:0
Krajská soutěž starších žáků: Biocel Vratimov – TJ Petřvald 0:0
Krajská soutěž mladších žáků: Biocel Vratimov – TJ Petřvald 3:0

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – SK Kravaře 5:3
Branky: Hanusek 2, Paduch, Štrba, vlastní

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Inter Petrovice – Sokol Skotnice 1:2
Branka: Krawczyk
Krajská soutěž starších žáků: Inter Petrovice – ČSAD Havířov 3:2
Branky: Kříž 2, Svoboda – Sobek 2
Krajská soutěž mladších žáků: Inter Petrovice – ČSAD Havířov 1:1
Branky: Brzóska – Štromp

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – Spartak Jablunkov 1:3
Branka: Žyla
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – Slavia Orlová 10:1
Branky: Chnúrik 4, Szwed 4, Jonszta, Mokrosz – Hammer
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – Slavia Orlová 0:6
Branky: Novotný 3, Zajonc, Kubiš, Brevčinský

DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců:
Depos Horní Suchá – FC Kopřivnice nehráno, hosté se nedostavili
Krajská soutěž starších žáků: Depos Horní Suchá – Spartak Jablunkov 0:2
Krajská soutěž mladších žáků: Depos Horní Suchá – Spartak Jablunkov 2:5
Branky: J. Chromík, Juřica