Depos Horní Suchá – TJ Smilovice 0:1 (0:1)

Domácí nastupovali do zápasu bez Indry a Příborského, zato s velmi nepříznivou statistikou, poněvadž tohoto soupeře za poslední tři roky ani jednou neporazili.

Přesto začali aktivně, jenže do vyložené šance se nedostali. Měli územní převahu, ale gólově udeřilo na druhé straně, když rychlou akci zakončil v 15. minutě přesnou hlavičkou Cupek – 0:1.

Po úvodním gólu pokračovali domácí v tlaku a byli blízko vyrovnání. Zálejský se vyhnul ofsajdové pasti a běžel sám na gólmana, ale v tutovce minul branku.

Ve druhé půli se soustředili hosté na bránění náskoku. Sušané byli bezradní a všechny jejich šance končily před pokutovým územím. Situace se jim zkomplikovala, když musel pro zranění odstoupit po srážce s brankářem aktivní Zálejský, který opustil hřiště na nosítkách.

Domácí sice do konce zápasu bojovali alespoň o bod, ale nakonec si připsali pátou porážku ze šesti vzájemných duelů.

„Dnes to bylo o jednom gólu. Soupeř ho ze šance dal a my ne,“ konstatoval po zápase zklamaný předseda klubu Ivan Marini.

Domácí se po povzbuzující remíze v Karviné těšili, že doma konečně bodově naplno zaberou, ale opak byl pravdou.

„Přitom Smilovice byly nejslabší za poslední roky. Byly asi fotbalově trochu lepší, ale určitě ne tak nebezpečné jako v předchozích zápasech. My jsme byli hodně bezradní,“ uznal Marini.

Branka: 15. Cupek. Rozhodčí: Pavlásek, žluté karty: 4:1, diváci: 70.

Horní Suchá: Drobec – Kulhánek, Hradil, Jeziorski, Janíček – I. Bačo, J. Skřížovský, Zálejský (75. Jankůj), O. Bačo (88. P. Skřížovský) – Beránek (46. Bebenek), Przywara. Trenéři: Pavol Sýkora a Jiří Kodenko.

Další zápas hraje Horní Suchá v neděli v Bystřici.