Depos Horní Suchá – Sokol Stará Bělá 0:0

Do utkání vstupovali domácí v pozici, kdy věděli, že musí nutně bodovat. Z minulého kola si odnesl zranění Zálejský, a tak museli trenéři opět promíchat sestavu.

Zápas začal v klidnějším tempu. Bylo vidět, že hosté přijeli s jasným cílem odvézt si do Ostravy záchranářský bod. Tomu také nasvědčovala jejich defenzivně laděná taktika, kterou se od úvodu utkání prezentovali.

Sušané se marně snažili o zteč Růžovy branky, pozorná obrana Sokola je k ničemu nepustila. Domácím chyběl hlavně moment překvapení. V prvním poločase tak byly k vidění pouze dvě brankové příležitosti.

Tou první byla střela J. Skřižovského z 25 metrů, kterou však gólman Staré Bělé lapil. Druhým zajímavým okamžikem byla rána hostujícího Stařičného, která skončila na břevně Drobcovy branky.

V kabině si domácí něco řekli k taktice a zbytek zápasu už byl z jejich strany o něco lepší. Hra se odehrávala zejména na útočné polovině Sušanů.

Ti se snažili kombinačně přelstít pevnou obranu hostů, ale žádná z akcí nevedla ke vstřelení tolik potřebné branky. Největší příležitost měl v 87. minutě Przywara. Dostal se do pokutového území a z pravé strany mířil na gólmana Růžu, kterého přeloboval, ale jeho střela minula o centimetry i levou tyč.

Závěrečná snaha o tlak již k ničemu nevedla, a hráči Deposu si tak připsali pouze jeden bod za bezgólovou remízu, která jim v jejich záchranářském snažení moc nepomohla.

Rozhodčí: Dresler, žluté karty: 0:1, diváci: 70.

H. Suchá: Drobec – Kulhánek (70. Jankůj), Hradil, Indra, Janíček – I. Bačo, Bebenek (55. Pleyer), Jeziorski, Przywara – Příborský, J. Skřižovský. Trenéři: Pavol Sýkora a Jiří Kodenko.

Další zápas hraje H. Suchá v neděli v Raškovicích.