Program Slončíkovy rozlučky začne v 16 hodin utkáním starých gard Baníku a Karviné. „Museli jsme to o hodinku posunout, protože mistrák začne až v 18 hodin,“ vysvětloval manažer Karviné Petr Mašlej, jenž si sám zahraje exhibiční utkání jak za domácí Karvinou, tak za Baník, kde hrával.

V dresu ostravských legend by se měly představit skutečné osobnosti. Několik borců patřilo do sestavy památného roku 2004, kdy Baník získal svůj dosud poslední mistrovský titul.

V bráně se představí Baránek a Bernady, v poli budou bavit diváky fotbalem Veselý, Bolf, Drozd, Galásek, Lukeš, Čížek, Daněk, Vrťo, Korytář, Lička, Šlachta, Poštulka a Kula. Přijet by mohl i současný trenér Ružomberoku Hýravý.

Za domácí Karvinou nastoupí místní persony karvinské kopané, například Gorniok, Bielan, Kulinski, Kohut, Bizoň, Sikora, Jakubec, Mokrý, Barczok, Vlachovský, Waloszek, Kudlík, Tomosz, Čespiva, Urban a další.

„Myslím, že se nám podařilo zajistit start významných hráčů baníkovské i karvinské historie a už se na zápas všichni těšíme,“ poznamenal sám Radek Slončík, který naskočí do exhibice až v jejím průběhu, aby byl připraven na mistrovský zápas s Třincem, který startuje v 18 hodin. Staré gardy se utkají na 2x30 minut.