Albrechtice potvrdily záchranu

Albrechtice – Albrechtičtí fotbalisté spálili v dalším zápase I.A třídy řadu šancí, ale důležité body nakonec získali.

1.6.2011

Albrechtice stále spalují šance. Proti Bystřici ale vyhrály.Foto: Libor Pristáš

Baník Albrechtice – Karet Bystřice 1:0 (1:0)

Domácí nastoupili s útočně laděnou sestavou a předvedli velmi dobrý vstup do zápasu, kterému ale chybělo to nejdůležitější – gól.

„Zkusili jsme hrát na tři beky a tři útočníky. To se nakonec ukázalo jako dobrá volba, když jsme si díky tomu vytvořili velký tlak i šance,“ informoval trenér Baníku Jiří Klimsza.

Po patnácti minutách začali vystrkovat drápky i Bystřičtí, ale domácí měli nadále mírně navrch. Za aktivitu byli odměněni vedoucím gólem, který vstřelil v 31. minutě Hovůrka.

Po vedoucí brance nastal v domácích řadách nepochopitelný útlum, takže se ke slovu dostali zase hosté. Jenže v útoku moc nebezpeční nebyli, tudíž do poločasu se skóre již nezměnilo.

Druhá část kopírovala tu první. Domácí začali velkým tlakem, ale trefili jen brankovou konstrukci. Pak postupně vyklidili pole a dali možnost i soupeři.

Od 65. minuty se hra zcela vyrovnala a v závěru se hosté tlačili k vyrovnání. To se jim ale nepovedlo a body zůstaly v Albrechticích.

„Dnes jsem spokojený s výsledkem. Horší je to s proměňováním šancí a hlavně s nasazením, které jsme nedokázali udržet. Polevení se nám mohlo vymstít. Každopádně nejdůležitější je, že jsme získali všechny body, což v této nevyzpytatelné soutěži znamená naši definitivní záchranu,“ řekl po utkání napůl spokojený Klimsza.

Branka: 31. Hovůrka. Rozhodčí: Trigas, žluté karty: 2:2, diváci: 80.

Albrechtice: Jaček – Szmek, Neuman, Čoček – Kodenko (69. Kroužek), Čerešna (69. Stachel), Wojtyna, Horváth – Hovůrka , Goj, Valla. Trenér: Jiří Klimsza.

Další zápas hrají Albrechtice v sobotu ve Staré Bělé.

Autor: Libor Pristáš

1.6.2011

Ondřej Bláha má v Havířově jen vítěznou bilanci.

Příchod Bláhy? Trefa do černého

Vítání občánků v obřadní síni na Zámku v Havířově, neděle 22. října 2017.
13

OBRAZEM: Vítání občánků se opět těšilo velkému zájmu

Bohumín se dál veze na úspěšné vlně

Páté vítězství z šesti posledních zápasů vybojovali fotbalisté Bohumína v duelu 12. kola divize. Domácí naměrovali ke třem bodům za výhru 2:1 proti Šternberku góly Jakub Ptáček se střídajícím Martinem Opicem, na což až v úplném závěru odpověděl hostující Smrček.

Andrea Babišová z Bohumína: Největší radost z podoby jmen měl šéf marketingu ANO

/ROZHOVOR/ Kandidovala za hnutí ANO na osmém místě. Stala se nejúspěšnější kandidátkou své strany v okrese.

SPD: Za úspěch v regionu vděčíme i zkušenostem s islamizací Havířova

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ Moravskoslezský kraj byl s 13,87 procenty všech hlasů pro SPD nejúspěšnějším volebním regionem v ČR.

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.