MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
Sparta Brno – MFK OKD Karviná 3:3
Branky: Marek, Kovařík, Kostka
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: Sparta Brno – MFK OKD Karviná 5:1
Branka: nehlášeno
Moravskoslezská liga starších žáků: MFK OKD Karviná – SC Znojmo 4:1
Branky: Molnári 2, Jadamík, Leibl
Moravskoslezská liga mladších žáků: MFK OKD Karviná – SC Znojmo 5:1
Branky: Berešík 2, Lingr, Kondziolka, Chloň
Krajský přebor starších žáků: MFK OKD Karviná B – MFK Havířov B 4:1
Branky: Karkoschka 2, Mikulec, Řapek – Uherčík
Krajský přebor starších žáků: FC Hlučín B – MFK OKD Karviná B 0:1
Branka: Řapek
Krajský přebor mladších žáků: MFK OKD Karviná B – MFK Havířov B 6:1
Branky: Macko 2, Swaczyna, Piecha, Hejda, Kvapil – Seman
Krajský přebor mladších žáků: FC Hlučín – MFK OKD Karviná B 5:1
Branka: Macko

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK Havířov – FC Vítkovice B 2:0
Branky: Zupko, Hrubeš
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK Havířov – FC Vítkovice B 2:0
Branky: Cenek, Palarčík
Krajský přebor starších dorostenců: SK Brušperk – MFK Havířov B 4:4
Branky: Trmal 2, Rohel, Vachtarčík
Krajský přebor mladších dorostenců: SK Brušperk – MFK Havířov B 1:5
Branky: Pantalejmon 2, Trmal, Kysela, Antl
Moravskoslezská divize starších žáků: FC Přerov – MFK Havířov 1:3
Branky: Kubiena 2, Osvěčík
Moravskoslezská divize mladších žáků: FC Přerov – MFK Havířov 3:0

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
Slavia Orlová – Lokomotiva Petrovice 2:1
Branky: Kubiš, Zbortek – Paduch

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž starších žáků:
Sokol Hrabová – TJ Petřvald 0:2
Branky: Karkoschka, Budina
Krajská soutěž mladších žáků: Sokol Hrabová – TJ Petřvald 0:2
Branky: Kršiak, vlastní

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Inter Petrovice – Spartak Jablunkov 7:1
Branky: Hajduk 2, Krawczyk 2, Martikán, Žáček, Rusek


BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – FK Bohumín 4:0
Branky: Kruczek, Opustil, Žyla, Korzeniowski
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – IRP Český Těšín 0:2
Branky: S. Zogata, Matuszek
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – IRP Český Těšín 0:3
Branky: Muryc 2, Chloň

DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců:
Sokol Skotnice – Depos Horní Suchá 5:2
Branky: Petík, Operchalski
Krajská soutěž starších žáků: Depos Horní Suchá – Inter Petrovice 4:2
Branky: J.Chromík 2, Kux, Mana – nehlášeno
Krajská soutěž mladších žáků: Depos Horní Suchá – Inter Petrovice 2:3
Branky: Ryt 2 – nehlášeno