MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
MFK OKD Karviná – HFK Třebíč 1:2
Branka: Kovařík
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – HFK Třebíč 7:0
Branky: Moskál 2, Ryšavý 2, Siekiera, Hanzel, Hruška
Krajský přebor starších dorostenců: MFK OKD Karviná B – Slavia Orlová 7:0
Branky: Galocz 2, Mleziva 2, Nowak, Bizoň, Ochodek
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK OKD Karviná B – Slavia Orlová 5:3
Branky: Fukala 2, Wenglorz, Siekiera, Uher – Kubiš, Mencl, Sobotík
Moravskoslezská liga starších žáků: SFC Opava – MFK OKD Karviná 1:4
Branky: Puchel, Molnári, Puškáč, Chnúrik
Moravskoslezská liga mladších žáků: SFC Opava – MFK OKD Karviná 0:1
Branka: Egri
Krajský přebor starších žáků: Baník Ostrava C – MFK OKD Karviná B 1:2
Branky: Mikulec 2
Krajský přebor mladších žáků: Baník Ostrava C – MFK OKD Karviná B 5:1
Branka: Kvapil
Krajská soutěž starších žáků: MFK OKD Karviná C – Durman Staré Město 1:2
Branka: nehlášeno
Krajská soutěž mladších žáků: MFK OKD Karviná C – Durman Staré Město 1:9
Branka: nehlášeno

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
Sulko Zábřeh – MFK Havířov 2:1
Branka: Ledvina
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: Sulko Zábřeh – MFK Havířov 3:0
Krajský přebor starších dorostenců: MFK Havířov B – FK Krnov 2:0
Branky: Antl, Bandy
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK Havířov B – FK Krnov 1:1
Branka: Babič
Moravskoslezská divize starších žáků: MFK Havířov – SAN-JV Šumperk 2:2
Branky: Kubiena, Osvědčík
Moravskoslezská divize mladších žáků: MFK Havířov – SAN-JV Šumperk 0:9
Krajský přebor starších žáků: MFK Havířov B – FC Hlučín B 2:5
Branky: Gistinger, Kaduch
Krajský přebor mladších žáků: MFK Havířov B – FC Hlučín B 6:1
Branky: Wala 4, Ptáček, vlastní

SLAVIA ORLOVÁ
Krajská soutěž starších žáků:
Slavia Orlová – Depos Horní Suchá 3:2
Branky: Kotlár 2, Bednárik – J. Galík
Krajská soutěž mladších žáků: Slavia Orlová – Depos Horní Suchá 2:1
Branky: Novák, Novotný – J. Galík
Krajská soutěž starších žáků: Durman Staré Město – Slavia Orlová 1:4
Branky: Bednárik 2, Kotlár
Krajská soutěž mladších žáků: Durman Staré Město – Slavia Orlová 0:4
Branky: Novák, Novotný, Horsinka, Botur

DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců:
Depos Horní Suchá – TJ Řepiště 1:1
Branka: M. Ševčík

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž starších žáků:
IRP Český Těšín – Spartak Jablunkov 3:1
Branky: Folwarczný 2, D. Podaný
Krajská soutěž mladších žáků: IRP Český Těšín – Spartak Jablunkov 1:2
Branka: Bolec

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
TJ Petřvald na Moravě – Baník Albrechtice 5:5
Branky: Giemza, Paliatka, M. Pařík, Opustil, Smiga

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
TJ Petřvald – EPO Frenštát p. R. 4:1
Branky: Frosztega, O. Kostka, Procházka, Nalevajka
Krajská soutěž starších žáků: TJ Petřvald – TJ Heřmanice 2:3
Branky: Miko, F. Marek
Krajská soutěž mladších žáků: TJ Petřvald – TJ Heřmanice 2:3
Branky: Cieplik, Krupa

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – Slavoj Bruntál 7:2
Branky: Hanusek 2, Vojáček, Paduch, Stračánek, Mašlej, Jurygáček

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
FC Kopřivnice – Inter Petrovice 2:0
Krajská soutěž starších žáků: Inter Petrovice – Baník Albrechtice 3:4
Branky: Ferenc 2, Kříž – D. Kubica, Szwed, M. Žyla, Křižánek
Krajská soutěž mladších žáků: Inter Petrovice – Baník Albrechtice 0:7
Branky: Mokrosz 4, M. Kvapil 3