Se startem nejnižších fotbalových soutěží přichází i start Tip Ligy, ve které jako obvykle soutěžíme o zajímavé ceny. Fotbaloví tipéři z celého Karvinska, a v případě karvinské Tip Ligy i hráčů z okolních okresů, mají znovu možnost porovnat si na dálku své fotbalové znalosti, převážně z nejnižších pater fotbalové výkonnosti, kterým je Tip Liga primárně určena. Na prvo a druholigové zápasy si můžete vsadit na pobočkách sázkových kanceláří, ale na okresní přebor či I.A třídu jen u nás.

Projevte tedy znalosti z kopané na krajské či okresní úrovni a vyhrajte hodnotnou cenu. Na jaře se v naší soutěži podařilo triumfovat českotěšínské rodině Klimoszkových z Horního Žukova. Budou její členové znovu úspěšní, nebo je tentokrát trumfne nějaký jiný tipér?

Jako obvykle vám budeme týden co týden po dobu konání mistrovských fotbalových zápasů předkládat víkendovou nabídku složenou z utkání různých výkonnostních soutěží. Tipligových kol bude jako obvykle třináct a vy budete mít možnost se aktivně zapojit do fotbalového dění na Karvinsku.

Vítěz Tip Ligy si domů odnese tradiční cenu - barevný televizor od firmy D-Sport a samozřejmě i další hráči v pořadí obdrží ceny, stejně jako vítězové jednotlivých kol, které čeká karton plechovek piva Gambrinus.