FK Krnov – Lokomotiva Petrovice 1:1 (1:0)

O tom, že to svěřenci trenéra Pavla Poledníka nebudou mít jednoduché, svědčila i návštěva natěšených fanoušků, kteří na obnovenou premiéru divize v Krnově dorazili v počtu 620 lidí, což je zhruba nadprůměrná třetiligová či podprůměrná druholigová návštěva.

Petrovičtí tušili, že domácí budou chtít před vlastním publikem diktovat tempo hry, proto pozorně bránili a vyráželi k brejkům. Defenziva se Lokomotivě dařila, domácí vyprodukovali jen pár rohů.

On ostatně celý poločas byl spíše plejádou standardních situací, převážně tedy rohových kopů, a šancí k vidění moc nebylo, natož těch vyložených.

Gól padl jediný, když se domácí Kaštovský krásně trefil z otočky. Na začátku druhé půle Petrovice srovnaly Urbanem. „Pak už se v sestavě domácích objevil další stoper, konkrétně pomezní rozhodčí Zika, který nás prakticky nepustil do akce. Pořád nám mával ofsajdy, bylo jich snad patnáct,“ čertil se po utkání sekretář petrovického klubu Bruno Kencki, který to také rozhodčím po utkání nezapomněl sdělit.

Branky: 38. Kaštovský – 49. Urban. Rozhodčí: Caletka, žluté karty: 0:4, diváci: 620.

Petrovice: Sabela – Buzek, Gill, Bernatík, Reichl – Miko, Dittrich, Bielan (76. Koper), Urban – Šuster (46. Škuta), Hanusek (84. Vlachovič). Trenér: Pavel Poledník.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu s Valašským Meziříčím.