MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga dorostenců U19:
MFK OKD Karviná – Tescoma Zlín U18 4:1
Branky: Legierski 2, Puškáč, Stanowski
Moravskoslezská liga dorostenců U17: Baník Ostrava – MFK OKD Karviná 8:1
Branka: Moskál
Moravskoslezská liga dorostenců U16: Baník Ostrava – MFK OKD Karviná 3:1
Branka: Duda
Moravskoslezská liga žáků U15: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 1:2
Branky: Malyjurek, Řapek
Moravskoslezská liga žáků U14: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 0:3
Branky: Egri 3
Moravskoslezská liga žáků U13: MFK OKD Karviná – FC Hlučín 13:7
Branky: Pawlowicz 3, Sembol 2, Szotkowski, Kvapil, Feik, Cieslawski, Hruška, Piecha, Swaczyna, Király
Moravskoslezská liga žáků U12: MFK OKD Karviná – FC Hlučín 29:10
Branky: Ostáš 6, Kretek 4, Bielan 3, Seriš 3, Soušek 3, Kniezek 2, Mrózek 2, Wasniowski, Vlachovský, Kaczmarczyk, Bijok
Krajská soutěž starších žáků: Sokol Dobrá – MFK OKD Karviná 1:1
Branka: nehlášeno
Krajská soutěž mladších žáků: Sokol Dobrá – MFK OKD Karviná 5:0

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců:
SK Brušperk – Lokomotiva Petrovice 6:1
Branka: Straník
Krajský přebor mladších dorostenců: SK Brušperk – Lokomotiva Petrovice 14:0

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Inter Petrovice – FC Kopřivnice 0:1
Krajská soutěž starších žáků: BFK Frýdlant n. O. – Inter Petrovice 4:2
Branky: Mraček, Ferenc
Krajská soutěž mladších žáků: BFK Frýdlant n. O. – Inter Petrovice 5:2
Branky: Brzóska, Horák

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajský přebor starších žáků:
IRP Český Těšín – FC Ostrava-Jih 4:0
Branky: Konvička, Sosna, Chloň, P. Malyjurek
Krajský přebor mladších žáků: IRP Český Těšín – FC Ostrava-Jih 2:2
Branky: Staňa, Polák

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
FC Ostrava-Jih – Slavia Orlová 2:2
Branky: J. Kubiš 2
Krajský přebor mladších dorostenců: FC Ostrava-Jih – Slavia Orlová 6:0
Krajská soutěž starších žáků: Slavia Orlová – ČSAD Havířov 9:0
Branky: Šeliga 4, Novotný 2, Brevčinský, Zajonc, Pajak
Krajská soutěž mladších žáků: Slavia Orlová – ČSAD Havířov 12:0
Branky: Motloch 3, Jež 3, Cerman 2, Janečko, Stoklasa, vlastní 2

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
FK Bohumín – SK Stonava 2:6
Branky: Kroščen, Bernát – Mikulec 4, Černoch, Macko

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
Spartak Jablunkov – TJ Petřvald 5:0
Krajská soutěž starších žáků: TJ Petřvald – Lokomotiva Petrovice 2:1
Branky: Zajíček, Sklepek – Balažovič
Krajská soutěž mladších žáků: TJ Petřvald – Lokomotiva Petrovice 4:1
Branky: Hrachovec, Polhoš, Lorenčič, Šeruda – Toráč

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – Beskyd Frenštát p. R. 7:2
Branky: Kociolek 2, D. Žyla 2, Bilan, Muráň, Paliatka
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – Depos Horní Suchá 1:0
Branka: Sliwka
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – Depos Horní Suchá 0:1
Branka: Galík

DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Suchdol n. O. – Depos Horní Suchá 0:2
Branky: Ševčík, Pietrasz