Dnes všichni čekali váš velký návrat, který se ale nakonec nekonal. Jak to?
Hodně mě to mrzí. Přál jsem si utkání odehrát, ale bohužel jsem zraněný a po domluvě s trenérem jsem se nakonec rozhodli, že můj návrat na hřiště ještě odložíme, abych byl stoprocentně fit.

Dnes to vaši kolegové měli v Novém Jičín hodně těžké.
Já je na to připravoval. Určitě to nebylo jednoduché utkání. Nový Jičín znám velice dobře, má svůj typický systém, proti kterému se hraje velice špatně komukoliv. Sotva jsme mohli spoléhat na to, že budeme mít práci nějak ulehčenou, na druhou stranu jsme věděli, že to zde bude těžké.

Po závěrečném hvizdu jste byli hodně spokojeni…
To byli. Jak jsem již říkal, proti Novému Jičínu se hrozně špatně hraje,za tři body můžeme být opravdu vděční. Ukázala se ale síla našeho týmu, který nic nevzdává ani na konci zápasu.

Nehrozilo vám podcenění, když jste věděli, že domácí zde dostali dvakrát po sobě "pětku"?
Určitě ne. Navíc jsem tady s klukama v kontaktu a vím, že ta utkání mohla dopadnout i jinak. Jednoduše měli smůlu a prohráli.

Orlové zatím vyšel každý zápas sezony, jaká nálada je v kabině?
Perfektní. Spoustu kluků znám z našeho společného působení ve Vítkovicích, takže jsem i já do kabiny bez problémů zapadl. Myslím, že máme hodně zkušený mančaft a doufám, že nám to takto půjde dál.

Ještě loni jste hrával v Novém Jičíně, nyní jste zakotvil v Orlové. Jak se to seběhlo?
Během loňské sezony jsem neřešil žádné případné přestupy. V Novém Jičíně jsem byl spokojený. Vše se hnulo až v době letní pauzy, kdy se ozval trenér Vlk, že by mě v týmu potřeboval.

A jste v Orlové spokojen?
Aby ne, daří se nám, navíc v klubu máme dobré zázemí a co je hlavní - i dobrý kolektiv.

Vrátíte se někdy do Nového Jičína?
Tuto možnost určitě nevylučuji (smích).