SFC Opava B – Lokomotiva Petrovice 3:1 (2:1)

„Je asi rarita, když jako hostující tým dostaneme během pár minut dva góly z brejků. Navíc po identických situacích,“ poznamenal úvodem rozmrzele trenér petrovického mužstva Pavel Poledník. Jeho tým se představil v Opavě stále bez zraněných Gilla a Kopera, nedoléčený Škuta posedával na lavičce.

Zápas měl na divizi velice slušnou úroveň. Petrovicím patřil úvod, už po dvou minutách se do zajímavé pozice probíjel Šuster, ale do koncovky se neprotlačil. Nevadilo to. Zkušený Langer se ve skrumáži orientoval ukázkově a poslal svůj tým už v 5. minutě do vedení.

Domácí ale během chvilky otočili skóre na 2:1. O přestávce hosté provedli dvě změny v sestavě a měli navrch, ale gól nedali a naopak třetí inkasovali z kopačky Kuzníka, který trefil šibenici.

Branky: 11. Němec, 16. Halaška, 86. Kuzník – 5. Langer. Rozhodčí: Šráček, žluté karty: 1:1, diváci: 200.

Petrovice: Kotrla – Buzek, Bielan, Bernatík, Anastazovský (46. Škuta) – Reichl, Urban, Dittrich, Miko – Šuster (46. Vlachovič), Langer (84. Kumpán). Trenér: Pavel Poledník.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu s Novým Jičínem.