SK Stonava – Pražmo Raškovice 3:0 (0:0)

Domácí očekávali podle postavení Raškovic jednodušší utkání. „Soupeř s námi chtěl hrát fotbal, což bylo sympatické. Nám ale taková hra vyhovuje spíše, než když máme bušit do zatažené obrany,“ připustil trenér Stonavy Miroslav Štěpánek.

Jeho tým zahájil velice aktivně a během dvanácti minut si vypracoval dvě gólové šance. Střela Fraita z hranice šestnáctky ale v síti neskončila a hlavička téhož hráče na vzdálenější tyč také ne.

Hosté si v první půli také vypracovali dvě slibné šance, ale ani oni se netrefili. Góly začaly padat až po přestávce.

„Kolegovi parádně vyšlo střídání, domácí Loder nám dal během pár minut hattrick a rozhodl. Bylo to o prvním gólu a ten dali domácí,“ rekapituloval trenér Raškovic Robert Schedling čistě vedené utkání.

Stonavský Vilém Loder skutečně řádil. Hattrick během jedenácti minut není tak často k vidění. Miroslav Štěpánek byl spokojen.„Neproměnili jsme nějaké šance, ale soupeř je měl také. Nakonec se zadařilo Vildovi. Vzhledem k tomu, že jsme měli víc ze hry je naše vtězství zasloužené. Hosté ale podali také slušný výkon," ocenil stonavský kouč i Raškovice.

Branky: 71., 79. a 82. Loder. Rozhodčí: Selník, žluté karty: 0:1, diváci: 155.

Stonava: Mrozek – Karkoška, Šurin, Sochora, Hančin – Martiník (84. Všolek), Giňa (66. Loder), Maleňák, Poledník (85. Bartovič) – Kisel, Frait. Trenér: Miroslav Štěpánek.

Další zápas hraje Stonava v sobotu s Šenovem.

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského Deníku