Indiáni znovu prohráli, poločas jim nestačil

Havířov - Fotbalisté MFK Havířov prohráli divizní zápas s Dolním Benešovem, když zahráli kvalitně jen ve druhé půli.

10.10.2011

Fotbalisté Havířova před nuznou diváckou kulisou prohráli s Dolním Benešovem.Foto: Libor Pristáš

MFK Havířov – MSA Dolní Benešov 1:2 (0:2)

Indiáni nezačali zápas vůbec dobře. Brzy prohrávali 0:2. „První půle nám vůbec nevyšla. Hodně lidí nechápalo, že jsme mohli zahrát tak dobrý zápas v Brumově a pak takhle propadnout. Obrovská změna je daná tím, že máme mladý tým, který zatím nedokáže udržet výkonnost na stejné úrovni,“ vysvětlil havířovský trenér Pavel Rücker.

Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění. Aktivita jim vynesla snížení a další šance, které ale nevyužili. Měli i smůlu a prohráli. „Hráči se přesvědčili, že to jde. Bylo to jen v jejich hlavách. Hlavní bylo, že jsme zlepšili pohyb,“ poznamenal trenér Rücker.

Branky: 47. Laryš – 6. Knopp, 13. Žižka. Rozhodčí: Richtár, žluté karty: 2:2, diváci: 130.

Havířov: Juras – Valový, Hrbáček, Michalčák, Skotnica – Lukan (68. Vachtarčík), Laryš, Kosňovský, Pištěk (33. Pešek) – Pristáš (78. Baláž), Sittek. Trenér: Pavel Rücker.

Další zápas hraje Havířov v neděli vKravařích.

Richard Balcar dosáhl životního úspěchu

Karviná – V premiérové sezoně u týmu Racing BMW Motorrad třetí místo a letos dokonce celkové vítězství. Motocyklový závodník Richard Balcar z Karviné to vzal hodně hopem.