Ačkoliv přijeli jen se šesti hráči do pole, dokázali v závěru utkání zlomit odpor velmi dobře hrajícího Sádku a poté málo vídaným způsobem, kdy hráli téměř celý druhý poločas bez střídání a dokonce bez brankáře, uhráli remízu se silným Zlínem.

Premium Stonava – FS Sádek 6:2 (2:2)

První půle utkání přinesla svižný a rychlý sálový fotbal, obě strany překapovaly nápady a padaly i branky. Pár zákroků předvedli i oba gólmani. Ve druhém poločase měli zpočátku více ze hry hráči Sádku, ale jejich nejlepší hráč Nekvinda dvakrát nevyzrál na brankáře Hekeru a to se ukázalo jako klíčové. Premium vsítilo gól na 3:2 a ve zbytku zápasu už hostům dramatizaci nedovolilo.

„Čtyřgólová porážka je pro Sádek možná až příliš krutá, neboť se prezentoval solidní hrou. Mrzí nás jen vážné zranění Voldána, který si v závěru utkání po nezaviněném střetu vykloubil rameno,“ poznamenal Jiří Havlásek, vedoucí stonavského mužstva.

Branky: Cieslar 3, Voldán, Wdówka, Dorozlo – Švec, Nekvinda.

SMR Plus Zlín – Premium Stonava 1:1 (0:1)

Do druhého utkání proti vicemistru republiky nastoupilo Premium bez zraněného Voldána pouze s pěti hráči v poli. Počínalo si ale nebojácně a mělo navrch. Zlín se začal prosazovat až na konci poločasu, svůj tlak ale nezužitkoval a z brejku inkasoval z kopačky Dorozla.

Ve druhé půli byl vyloučen brankář Hekera za hraní rukou mimo brankoviště a Stonavě začaly krušné chvilky. Zlín srovnal a zdálo se, že handicapovanému soupeři přidá další branky.

Stonava ale neskutečně obětavě bránila, zkušený Goj se mezi tyčemi činil a taktickou hrou Stonavští nepouštěli Zlín do blízkosti své brány. Jednou pomohla i tyč. Za daných okolností je bod pro Premium malým vítězstvím.

Branky: Toman – Dorozlo.

Stonava: Hekera – Sikora, Dorozlo, Cieslar, Goj – Voldán, Wdówka.