Slavia Orlová – FC Mikulovice 2:1 (1:0)

Oba celky už jistě předvedly během podzimu mnoho podařenějších duelů. „Hra skutečně nebyla nic moc, byť jsme se soupeře snažili vykombinovávat, jak to máme ve zvyku. Celkový obraz hry vyplynul ze skutečnosti, že se hrálo o hodně. Pro kluky to bylo náročné zejména z psychického pohledu,“ uhodil hřebík na hlavičku Josef Jadrný, asistent trenéra Vlka na orlovské lavičce.

To nic neměnilo na tom, že domácí měli více ze hry. Nezlomila je ani skutečnost, že hned po pár minutách se těžce zranil v poslední době skvěle hrající Krčmařík a musela pro něj dokonce přijet sanitka.

Domácí se ujali vedení, o které přišli začátkem druhé půle, když se hlavičkou prosadil nejmenší muž na hřišti Holčák. To bylo od hostů na dlouhé minuty vše a iniciativy se chopili Orlovští. Jejich tlak vyústil v 55. minutě v opětovné vedení, hosté poté dvakrít zahrozili, ale na body nedosáhli.

Branky: 25. Kopel, 55. Punčochář – 47. Holčák. Rozhodčí: Seidl, žluté karty: 3:2, diváci: 88.

Orlová: Szarowski – Vlk, F. Kadlčák, Bajzath, Silveira – Kušnír – Krčmařík (12. T. Věčorek), Z. Kadlčák (70. Lička), Punčochář, Pražák – Kopel (88. Jonek). Trenér: Lubomír Vlk.

Další zápas hraje Orlová v sobotu v Havířově.