Depos Horní Suchá – MFK Frýdek-Místek B 2:2 (1:1)

Domácí nastoupili v hodně kombinované sestavě. Zranění si vyžádala své, a tak se na lavičku posadil i veterán Goj. Všechny problémy Sušany stmelily. Zápas proti favoritovi odehráli s velkým nasazením. Po trefě Zálejského dokonce vedli, rezerva Frýdku-Místku však zvýšila tlak a po půlhodině hry srovnala. Do dalších šancí ji Suchá nepustila.

Po přestávce byli hosté fotbalovější, ale domácí už působili jistěji, snažili se více kombinovat a hlavně mnohem více útočili. Poznali, že obrana hostů pod sebemenším tlakem chybuje, takže toho chtěli využít. Povedlo se v71. minutě, kdy P. Skřížovský zakončil akci s Čermákem – 2:1.

Hosté se vrhli do útku, ale dobře pracující obrana Deposu je držela na uzdě. Když už se zdálo, že domácí dosáhnou na překvapivou výhru, přišla zbytečná chyba a vyrovnání z kopačky kanonýra Macečka. „Měli jsme míč v moci u rohového praporku hostů. Místo toho, abychom jen situaci dohráli, snažili jsme se ještě prosadit. Hosté míč odkopli, Indra ho minul a Maceček pohodlně lobem vyrovnal,“ popsal situaci, která se udála už v nastaveném čase, předseda klubu z Horní Suché Ivan Marini.

Branky: 10. Zálejský, 71. P. Skřížovský – 32. Novák, 90+2. Maceček. Rozhodčí: Juřička, žluté karty: 3:3, červené karty: 80. Zálejský – 80. Novák, diváci: 100.

Horní Suchá: Drobec – Zima (46. Schindler), Jeziorský, Indra, Hradil – Osika, Zálejský, Čermák, Příborský – J. Skřížovký., P. Skřížovský (87. Goj). Trenér: Zdeněk Menoušek.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#