SK Stonava – Beskyd Čeladná 0:2 (0:1)

Trenér družstva Miroslav Štěpánek počítal před utkáním „padlé“. Nejprve se musel obejít bez Gini, poté k němu v průběhu týdne přibyl také Kisel a pár hodin před začátkem sobotního duelu za ním přišel i kapitán Šurin, že kvůli problémům s achilovkou nemůže nastoupit.

Na hřiště tak vyběhl po delší době i vedoucí mužstva Martin Švagřík. „Museli jsme povolat i dorostence, kteří měli v nohách vlastní zápas, ale nedalo se svítit. Chyběli nám prostě hráči,“ pokrčil rameny trenér Štěpánek.

I v takto slátané sestavě se domácí zprvu těšili respektu ze strany protivníka a mohli jít do vedení. Frait ale svou možnost nevyužil. Vůbec všechny šance domácí zazdili, a tak je stihl trest. „Je to škoda, protože závěr podzimu nám nevyšel a stejně jsme třetí. Prohráli jsme poslední tři domácí utkání, nebýt těchto výpadků, asi bychom vedli,“ uvažoval trenér Stonavy Miroslav Štěpánek.

Branky: 25. Úlehla, 75. Valigůra. Rozhodčí: Přeček, žluté karty: 2:2, diváci: 70.

Stonava: Mrozek – Bizoň (73. Owczarzy), Sochora, Loder, Hančin – Martiník, Maleňák, Karkoška, Vilém – Frait, Švagřík (46. Černoch). Trenér: Miroslav Štěpánek.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#