Tentokrát vyšli hráči stonavského Premia bodově naprázdno, neboť značně oslabený tým, kterému musel na hřišti vypomáhat i prezident klubu Roman Pich, podlehl na turnaji vPoličce domácímu celku i Vamberku shodně 2:5. V ligové tabulce se Premium propadlo na 10. místo.

Novabrik Polička – Premium Stonava 5:2 (0:2)

Dokud měli hosté síly, byli domácím vyrovnaným soupeřem. Polička tlačila, měla několik brankových příležitostí, které však výborný brankář Juras zlikvidoval. Hostům se navíc vydařily dva brejky, takže po prvním poločasu Premium vedlo o dvě branky.

Ve druhé půli se však domácí již dokázali střelecky prosadit a čtyřmi brankami během pouhých čtyř minut dokázali skóre otočit ve svůj prospěch. Premium již poté na vyrovnání nemělo sil a Polička v klidu dovedla utkání k vítěznému konci.

Branky: J. Dittrich st., Koudelka, L. Král, Vondra, Kučera – Voldán 2.
Stonava: Juras – Sikora, Hnilo, Voldán, Wdówka – Pich.

Bomby k tyči Vamberk – Premium Stonava 5:2 (2:0)

Také ve druhém utkání padly do poločasu dvě branky, tentokrát ale do stonavské sítě. Utkání bylo dlouho vyrovnané, až v závěru poločasu se díky větší pohotovosti dostali domácí do dvoubrankového vedení.

Hned v úvodu druhého dějství se Premiu podařilo vstřelit kontaktní gól, ale naděje na bodový zisk pohasla ve 25.minutě, kdy musel vinou zranění odstoupit ze hry Hnilo a Premium pokračovalo v utkání pouze se čtyřmi hráči bez možnosti střídání. Hosté už neměli na vyrovnání síly a Vamberk v pohodě navýšil skóre až na 5:1. V samotném závěru utkání korigoval na konečných 5:2 hrající prezident klubu Roman Pich.

Branky: Potužník 2, Valášek 2, Kaplan – Wdówka, Pich.
Stonava: Juras – Sikora, Hnilo, Voldán, Wdówka – Pich.