„Přirozeně jsme věděli, že Petřkovice jsou výborný tým, tomu jsme přizpůsobili naši hru. Škoda nevyužitých šancí, které byly obrovské. Ve druhém poločase jsme už byli horším celkem. Hosté dali branku a zasloužili si tři body,“ uznal kouč Dětmarovic Petr Czyž, který ale nemusí být po porážce nikterak zklamán. Jeho tým se stále pohybuje na špici tabulky, kontakt s ostatními čtyřmi favority neztratil.

„To, že jsme byli čtyři týdny v čele soutěže a teď jsme naše postavení ztratili, je mrzuté, ale zároveň to je i dobrá motivace do jara. Určitě budeme chtít zase zpět na špici a uděláme vše pro to, aby se nám to podařilo. Ze závětří se útočí lépe. Náš tým je zkušený, budeme vědět, co dělat a jak se zachovat,“ věří ve schopnosti kolektivu jeho trenér.

A na čem budou v Dětmarovicích přes zimní přestávku nejvíce pracovat? „Zapracujeme na fyzičce a standardkách, na to bude během zimy času dost. Nějak to vyšperkujeme. Fyzička je základ, třeba proti Petřkovicím jsme byli ve druhé půli už dost unavení a síly nám chyběly. Bylo to na krev,“ přiznal Czyž.


#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#