Sico Jilemnice – Premium Stonava 0:0

Úvod utkání patřil hostům. V 5. minutě se ve velké šanci ocitl Goj, ale netrefil poloprázdnou branku a chvíli poté domácí brankář vyrazil nebezpečnou střelu Voldána. V polovině prvního poločasu se začali více prosazovat také domácí. V 9. minutě nebezpečně unikl po levém křídle Král, ale jeho střela těsně minula stonavskou branku. Ve 12. minutě hostující brankář Juras nádherně vytáhl dělovku Ernekera z přímého kopu na roh. O dvě minuty později předvedl další skvělý zákrok a z následného brejku Premia dva na jednoho se po Sikorově střele vyznamenal pro změnu jilemnický brankář Kos. V závěru prvního poločasu dvakrát ohrozil hostující branku Král, ale také gól nedal. „Podle šancí mohla první půle skončit minimálně 2:2,“ glosoval promarněné příležitosti vedoucí stonavského mužstva Jiří Havlásek.

První část druhého dějství patřila Jilemnici, která nadále ohrožovala Jurasovu svatyni, ale její strážce si počínal výborně. Premium odpovědělo velkým závarem před domácí brankou, kdy míč už byl za brankářem Kosem asi metr před brankovou čárou, ale Voldán ho přesto nedokázal přes ležícího obránce do branky propasírovat. „S blížícím se koncem utkání bylo jasné, že komu se podaří vstřelit branku, vyhraje,“ poznamenal Havlásek.
Nepovedlo se to však nikomu. Domácí v 38. minutě zazdili další tutovku, kdy Srkal neprostřelil Jurase a v poslední minutě se do šance prodral stonavský Goj, ale jeho střela se odrazila od břevna těsně před brankovou čáru. Utkání tak skončilo asi zaslouženou dělbou bodů. „Přestože jsme gól neviděli, zápas snesl přísná ligová měřítka. Hrálo se s vysokým nasazením obou týmů, bylo dramatické i zajímavé s šancemi na obou stranách,“ shrnul zápas Havlásek.

Stonava: Juras – Dorozlo, Potůček, Cieslar, Goj – Sikora, Voldán, Bury.

Další výsledky: Slavičín – Praha 1:2, Zlín – Klatovy 1:1, Polička – Větřní 6:2, Vamberk – Prachatice 7:1, Slavičín – Klatovy 2:6, Jilemnice – Sádek 5:2, Zlín – Praha 2:4, Polička – Prachatice 2:1, Vamberk – Větřní 5:4.