Tři výhry vybojovali ve třetí lize Oranjes. Jediný obdržený gól ze tří utkání a také tři vítězství dostaly na druhé místo Gunners, poslední postupovou pozici do druhé ligy drží zatím orlovští Players, ovšem jen o skóre před zkušeným týmem Etymosu, který navíc ve vzájemném utkání s Players vyhrál.

Sestupovou pozici opustilo po první výhře v soutěži Vigo, ovšem v pásmu sestupu zůstává namočeno dál. Stejně jako kvartet dalších odpadlíků, mezi nimiž si polepšily jen týmy Celnetu a AC6, které rovněž poprvé vyhrály. AC6 nad Infoboxem a Celnet nad stejně ohroženým AC6, což je pro něj podstatná výhra.

Vzájemná utkání, která čekají v poslední „rundě“ trojici Lowriders, AC6 a Mölnlycke budou jistě nanejvýš zajímavá.

Čtvrtá liga už eviduje rýsující se duo postupových kandidátů. RC trading i Blaničtí rytíři dosud neztratili ani bod a vytváří si nejlepší pozici před závěrečnými boji o všechno. Zbytek startovního pelotonu je vyrovnaný jak v boji o přední místa, tak v boji o Černého Petra. Poprvé vyhrály už i týmy Gates a Šachistů.

O tomto víkendu, konkrétně v neděli 22. ledna, proběhne na hale házené finálový turnaj play off nejvyšší soutěže Karvinské futsalové ligy, ve které se divákům představí osmička nejúspěšnějších celků I. ligy – Frisco, Karimpex, Kooperativa, Dětmarovice, KopexDakol, Real, Držáci a Limys.

Play off startuje v 9 hodin. Ve čtvrtfinále se postupně utkají Frisco – Limys (9.00), Karimpex – Držáci (9.50), Kooperativa – Real (10.40) a Dětmarovice – Dakol (11.30).

Ve 13 hodin je na programu první semifinále, ve 13.50 hodin druhé semifinále. O třetí místo se hraje v 15 hodin. Vyvrcholení první ligy, souboj dvou nejlepších o letošní titul, vypukne v 15.50 hodin.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#