„Po tom průběhu ho bereme, byť jsme nakonec mohli i vyhrát, protože Vratimov v závěru odcházel fyzicky. Ale buďme skromní, prohrávali jsme o dva góly a je to pořád venkovní zisk," poznamenal trenér Albrechtic Dušan Kohút.

Jeho tým chtěl ve Vratimově navázat na podařené výkony z předešlých kol a začátek mu herně vyšel. Jenže góly dával soupeř. „Hned se mi vybavil náš nedávný zápas v Dobré, kde to bylo podobné" poznamenal kouč baníkovců.

Ti se s domácími v dalším průběhu hry přetahovali o územní převahu a hra měla spád. Hosty vysbobodil Izaiášův gól do šatny na 2:1. „To byl před přestávkou hodně důležitý gól. Nalil nám do žil novou krev, ve druhé půli jsme už byli častěji na balonu a dokázali dostávat soupeře pod tlak," popisoval Kohút.

Jeho vyústěním byla vyrovnávací branka Jana Kociolka. „Škoda, že jsme několik dalších slibných akcí nedotáhli. Ale hlavně, že to týmu pořád střílí, s Dobrou a Datyněmi jsme se v útoku trochu zadrhli. Ještě pořád nám ale to proměňování vázne. Nicméně body jsou, tak je to dobré. I klukům se lépe hraje, když se nemusí babrat v dolní polovině tabulky," uzavřel Kohút.

FC Vratimov – Baník Albrechtice 2:2 (2:1)

Branky: 15. T. Třiska, 28. Pařenica – 42. Izaiáš, 78. Jan Kociolek. Rozhodčí: Adamec – Podracký, Přeček. ŽK: 1:2. ČK: 89. A. Věčorek (A). Diváci: 100.

Albrechtice: Hekera – Korzeniowski, Hovůrka, A. Věčorek, M. Kulhánek – Jakub Kociolek, Klus, Žyla, Izaiáš (63. Goj) – Chumchal (85. Pasz), Jan Kociolek. Trenér: Dušan Kohút.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.