Smutnit ale svěřenci trenéra Tomáše Vychopně nemusejí. V tabulce obsadili páté místo a fotbal v jejich podání měl hlavu a patu.

To potvrzuje i vedoucí mužstva Marián Chmiel. „Myslím, že mohu mluvit za všechny, ale pod Tomášem Vychopněm se naše hra opravdu zvedla. Předchozí roky nebyly pro albrechtický fotbal moc příznivé, ale letos jsme konečně stabilizovali kádr a s trenérem přišly i dobré výsledky. Hra má řád a smysl," objasňuje Chmiel, který vypíchl především dobré vztahy v kabině. „To tam klidně napište. Za našimi výsledky stojí dobrá parta. Kluci při sobě drží, i když se nedaří, po každém venkovním zápase spolu posedíme. Takovou partu nám závidí i okolní kluby," podotkl Chmiel.

Poslední utkání sezony ve Smilovicích už se neslo v uvolněné atmosféře. Domácí nastartovala brzká branka, ale Albrechtice výrazněji nepřehráli. „Byl to takový bezstarostný fotbal a klidně to mohlo skončit 3:3. Šancí jsme měli dost," připomněl Marián Chmiel gólové možnosti Jakuba Kociolka a T. Věčorka. Ten se také stal jediným střelcem svého týmu.

TJ Smilovice – Baník Albrechtice 3:1 (2:0)

Branky: 3. Baron, 43. Dytko, 79. Buzek – 82. T. Věčorek. Rozhodčí: Chýlek. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

Albrechtice: Jaček – Hanzel, A. Věčorek, T. Věčorek, D. Žyla – Závoda (46. Wojtyna), Korzeniowski, Dorozlo, Pařík – Smiga (61. Jan Kociolek), Jakub Kociolek (46. Kaleta). Trenér: Tomáš Vychopeň.