Předem je třeba říct, že zápas si za rámeček určitě nedá rozhodčí Chýlek, jenž byl domácím více než nápomocen k potřebné výhře.

Na druhou stranu je třeba uznat, že domácí se vrhli na Albrechtice jako filmový Hannibal Lecter na své oběti. „Během třinácti minut si vytvořili čtyři tutovky. V obraně jsme vůbec nestíhali," mračil se trenér Tomáš Vychopeň.

I když jeho tým také útočil a vypracovával si tutovky, zakončení drhlo. Domácí otočili skóre po penaltě, která hosty vyprovokovala k protestům a ironickým úšklebkům. „Tohle byla vymyšlená pentle," konstatoval trenér Vychopeň. Jeho tým zásluhou Korzeniowského ještě srovnal na 2:2, ale další góly už nedal.

A že jich mohl ve druhé půli přidat hned několik. „Korzeniowski mohl dokončit hattrick, tři jasné tutovky měl Tomáš Věčorek. Být v koncovce produktivnější, tak jsme tady nemohli prohrát," pravil Vychopeň.

TJ Bystřice – Baník Albrechtice 3:2 (2:2)

Branky: 18. Placzek, 30. z pen. Opluštil, 86. Rusz – 13. a 44. Korzeniowski. Rozhodčí: Chýlek. ŽK: 0:3. Diváci: 200.

Albrechtice: Jaček – Novák, A. Věčorek, Wojtyna, Žyla – Bizyk (50. Pařík), Dorozlo, Korzeniowski – Béreš, T. Věčorek. Trenér: Tomáš Vychopeň.