„Jednou fotbal dává, jindy bere. My jsme hráli s nejslabším dosavadním soupeřem a nemáme nic," pokrčil rameny trenér Albrechtic Dušan Kohút. Žehral na promarněné šance. „Zahodili jsme jich neskutečné množství. Asi dvanáct," kroutil udiveně hlavou.

Jeho tým se dostal do dvoubrankového manka. „Měli jsme asi šest šancí, jen Chumchal tři. Dobrá hrála spíš na brejky. Dvakrát se dostala do našeho vápna a byly z toho dva góly. Myslel jsem, že mě trefí," popisoval trenér Albrechtic.

Brzy po přestávce se hosté přece jen dostali na kontakt po brance Jana Kociolka z penalty, ale na gól ze hry čekali marně. „Zase jsme zahodili nějaké šance. Koncovka nám ale nešla a soupeř byl směrem dopředu dobrý, takže jsme museli i bránit" hodnotil Kohút.

Sokol Dobrá – Baník Albrechtice 2:1 (2:0)

Branky: 7. Chlebek, 37. Rajnoch – 55. z pen. Jan Kociolek. Rozhodčí: Žáček – Brabec, Pala. ŽK: 6:1. Diváci: 234.

Albrechtice: Hekera – Korzeniowski, Hovůrka, Věčorek, Dorozlo – Jakub Kociolek (76. Kulhánek), Klus, Žyla, Vagner (69. Izaiáš) – Jan Kociolek (85. Směták), Chumchal. Trenér: Dušan Kohút.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.