„Je to zklamání. Vlastně jsme zažili něco podobného jako v Brušperku. Herně jsme na tom byli lépe, ale brankově to bylo špatné. Své šance neproměníme, takže zatímco soupeři stačily na dva góly dvě střely, my na dva góly vypotřebovali deset šancí," nevěřícně kroutil hlavou albrechtický trenér Tomáš Vychopeň.

Hosté rychle odpověděli na domácí brzký gól Kroužka, nesrazil je ani Dorozlův klasický gól do šatny. „O přestávce jsme si hlavně říkali, že nesmíme brzy inkasovat. Soupeř je nebezpečný, mohl by využít nějakou příležitost," vykládal Vychopeň.

Brzy neinkasovat se však jeho svěřencům nepovedlo. Pokud tedy brzy není do šesti minut. Už v 51. minutě se prosadil Lachowicz a začínalo se odznova. Baníkovci se opět oklepali a snažili se dobýt bystřickou svatyni. Marně. „Zbývalo ještě moře času, ale z našeho tlaku jsme už nic nevytěžili. Zkrátka neproměňujeme brankové situace," pokrčil rameny Tomáš Vychopeň.

Baník Albrechtice – TJ Bystřice 2:2 (1:1)

Branky: 5. Kroužek, 45. Dorozlo – 7. Kluz, 51. Lachowicz. Rozhodčí: Broskevič. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

Albrechtice: Hekera – Kroužek, A. Věčorek, Wojtyna, Novák – Korzeniowski (80. Kociolek), Dorozlo, T. Věčorek, Žyla (65. Kaleta) – Béreš, Smiga (60. Borka). Trenér: Tomáš Vychopeň.

Další zápas hrají Albrechtice v neděli v Raškovicích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.