„Odehráli jsme stejný zápas jako posledně ve Veřovicích. Máme gólovky, ale nedáváme je. Soupeř třikrát vystřelí na naši bránu a dá nám dva góly. My si vytvoříme deset šancí a dáme jen jeden," pokrčil rameny trenér domácího Baníku Tomáš Vychopeň.

S produktivitou bojuje jeho tým už rok. „Celá útočná fáze není tak pečlivá, jako kdysi. Máme strašně nevyrovnané výkony. Někdy jsme soupeři schopni dát pět nebo šest gólů a v dalším utkání totálně vybouchneme. A takových zápasů je bohužel čím dál víc," není spokojen trenér Albrechtic.

Frenštát měl ve vzájemném utkání během první půle navrch. „Musíme sportovně přiznat, že nás přehrávali. Zaslouženě vedli," uznal Vychopeň, kterého zamrzel gól do šatny.

Po změně stran ještě hosté čtvrthodinu hráli to, co od nich trenér vyžadoval. „Pak ale jako by jim došly síly. Už nebyli tak nebezpeční a hráli jsme jen my. Jenže co zahodíme, to je už opravdu na pováženou," dodal Vychopeň.

Jeho tým si vytvářel jednu šanci za druhou, ještě v poslední minutě běželi čtyři domácí na jednoho obránce a akce skončila jen rohovým kopem. „Z plejády šancí dáme jediný gól. To na výhru nestačí, protože zároveň nejsme bezchybní vzadu. Ale to beru, nějaké chyby se vždycky vyskytnou. Důležité je, abychom hráli dobře dopředu, abychom nespalovali tolik gólovek. Vždyť to není normální," kroutil trenér nespokojeně hlavou.

Baník Albrechtice – Beskyd Frenštát p. R. 1:2 (0:2)

Branky: 68. Jan Kociolek – 24. Kovář, 44. Špaček. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Albrechtice: Hekera – Šlampiak, Věčorek, Kroužek, Wojtyna – Jakub Kociolek, Hromada (55. Kulhánek), Korzeniowski, Izaiáš – Jan Kociolek, Béreš (46. Žyla). Trenér: Tomáš Vychopeň.