Albrechtice zklamaly

Albrechtice – Fotbalisté Baníku Albrechtice prohráli v I.A třídě po nevýrazném výkonu s Petřvaldem na Moravě.

4.4.2012

Albrechtice neměly zrovna den.Foto: Libor Pristáš

Baník Albrechtice – TJ Petřvald na Moravě 1:2 (1:1)

Trenér Jiří Klimsza se musel při nedostatku hráčů obejít i bez nemocného stopera Szmeka. Oproti podzimu tak musel nahradit sedmého hráče základní sestavy a to bylo na hře znát. Vrásky na čele mu navíc hosté rychle přidělali. Už ve 4. minutě se po rohu opřel do míče Huvar a nechytatelnou ranou z osmnácti metrů otevřel skóre – 0:1. Hosté byli lepší a do 20. minuty měli míč pod kontrolou. S postupem času se ale Albrechtičtí probudili a hru srovnali. Ve 34. minutě se dočkali dokonce vyrovnání, když se po rohu prosadil hlavou Věčorek 1:1. Po této brance měli domácí dokonce mírně navrch, ale žádnou akci nedotáhli ke zdárnému konci.

Ve druhé půli chtěli domácí zápas zlomit na svou stranu a pokusili se změnou v rozestavení hlavně více útočit. Vysunutý Čerešňa se dostal stejně jako v minulém zápase do brejku, ale gól opět nedal. Zkušení hosté čekali na chybu a ta přišla po hodině hry. Válek selhání defenzívy potrestal a zápas vlastně rozhodl, protože hra domácích se po tomto gólu zcela  rozpadla. „Nebylo to  tím, že bychom neměli dostatek sil. Jednalo se jen o psychickou záležitost. Kluci sice bojovali, ale to už bylo málo. Nebyli jsme už schopní přivést zápas alespoň k vyrovnání,“ uvedl albrechtický trenér Jiří Klimsza.

„Soupeř byl špatný, ale my ještě horší. Po tolika změnách se to ale očekávalo. Výsledkem jsme se posunuli do záchranářských vod a potřebné body budeme dělat hodně těžko,“ dodal Klimsza.

Branky: 34. Věčorek – 4. Huvar, 61. Válek. Rozhodčí: Chýlek, žluté karty: 2:1, diváci: 70.

Albrechtice: Jaček – Korzeniowski, Hovůrka, Věčorek, Vagner – Źyla, Hruška, Dorozlo, Čerešňa – Novák, Kroužek (75. Krenželok). Trenér: Jiří Klimsza.

Autor: Libor Pristáš

4.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Kvůli zloději kabelů museli být z podzemí šachty evakuováni horníci

Primátor Karviné Tomáš Hanzel.

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Havířov vynuloval Slavii

Havířov /FOTO/ – Co se v sobotu nepovedlo fotbalistům Karviné, povedlo se o dva dny později hokejistům Havířova.

Hlavní je člověka povzbudit, říkají dobrovolníci a sociální pracovníci

Každým rokem uděluje Karviná vybraným jedincům ocenění za dlouholetou práci v sociální oblasti. Své pracovníky přitom na výroční ceny nominují sami poskytovatelé, spolky a organizace, kde dotyční působí. A nejinak tomu bylo i letos.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.