Baník Albrechtice – TJ Petřvald na Moravě 1:2 (1:1)

Trenér Jiří Klimsza se musel při nedostatku hráčů obejít i bez nemocného stopera Szmeka. Oproti podzimu tak musel nahradit sedmého hráče základní sestavy a to bylo na hře znát. Vrásky na čele mu navíc hosté rychle přidělali. Už ve 4. minutě se po rohu opřel do míče Huvar a nechytatelnou ranou z osmnácti metrů otevřel skóre – 0:1. Hosté byli lepší a do 20. minuty měli míč pod kontrolou. S postupem času se ale Albrechtičtí probudili a hru srovnali. Ve 34. minutě se dočkali dokonce vyrovnání, když se po rohu prosadil hlavou Věčorek 1:1. Po této brance měli domácí dokonce mírně navrch, ale žádnou akci nedotáhli ke zdárnému konci.

Ve druhé půli chtěli domácí zápas zlomit na svou stranu a pokusili se změnou v rozestavení hlavně více útočit. Vysunutý Čerešňa se dostal stejně jako v minulém zápase do brejku, ale gól opět nedal. Zkušení hosté čekali na chybu a ta přišla po hodině hry. Válek selhání defenzívy potrestal a zápas vlastně rozhodl, protože hra domácích se po tomto gólu zcela  rozpadla. „Nebylo to  tím, že bychom neměli dostatek sil. Jednalo se jen o psychickou záležitost. Kluci sice bojovali, ale to už bylo málo. Nebyli jsme už schopní přivést zápas alespoň k vyrovnání,“ uvedl albrechtický trenér Jiří Klimsza.

„Soupeř byl špatný, ale my ještě horší. Po tolika změnách se to ale očekávalo. Výsledkem jsme se posunuli do záchranářských vod a potřebné body budeme dělat hodně těžko,“ dodal Klimsza.

Branky: 34. Věčorek – 4. Huvar, 61. Válek. Rozhodčí: Chýlek, žluté karty: 2:1, diváci: 70.

Albrechtice: Jaček – Korzeniowski, Hovůrka, Věčorek, Vagner – Źyla, Hruška, Dorozlo, Čerešňa – Novák, Kroužek (75. Krenželok). Trenér: Jiří Klimsza.