„Kdo by to byl řekl, že?" usmíval se po utkání albrechtický trenér Dušan Kohút. „Ale jsme realisti. Pořád je naším prvořadým cílem záchrana, k tomu potřebujeme ještě pár bodů uhrát," upozornil trenér Baníku.

Čtyři góly do sítě ostravského soupeře posunuly jeho tým už do pozice nejlépe střílejícího celku soutěže, na čemž má výraznou zásluhu forma Jana Lukana, který se v posledních zápasech pravidelně trefuje a nejinak tomu bylo i proti Hrabové.

Albrechtičtí hráči oplývali herní sebejistotou. Tedy kromě prvních deseti minut, kdy si domácí vypracovali dvě velké šance. „To je pravda, ale pomohl nám hrbolatý terén, míče na drnech hodně odskakovaly a znemožnily domácím lépe mířit," postřehl kouč Albrechtic.

Pak už převzal taktovku jeho tým. Zkušený Dorozlo šel znovu příkladem a obstaral dvě branky. Na startu druhé půle se během divoké dvouminutovky dvakrát měnilo skóre. Lukan zařídil Albrechticém třígólové vedení, ale Hrabová bleskově snížila. „Tam byla chvilková nekoncentrace, protože pak už zase naše hra dozadu fungovala znamenitě. Kluci si to vzadu poctivě hlídali, nechtěli jsme připustit komplikace," vykládal Kohút po výhře 4:1, kterou pečetil hbitý Izaiáš.

Sokol Hrabová – Baník Albrechtice 1:4 (0:2)

Branky: 54. Bača – 38. a 40. Dorozlo, 53. Lukan, 72. Izaiáš. Rozhodčí: Podracký – Kontoršikov, Brabec. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Albrechtice: Směták – Kulhánek, Věčorek, Wojtyna, Korzeniowski – Jakub Kociolek (78. Pařík), Široký (83. Chmiel), Dorozlo, Izaiáš – Lukan, Žyla. Trenér: Dušan Kohút.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.