MFK OKD Karviná B – BFK Frýdlant n. O. 0:0

„Bohužel technické limity hráčů mého kádru momentálně nestačí na to, abychom přehrávali soupeře z klidného středu tabulky. Je to smutné konstatování, ale je to prostě tak," konstatoval po zápase hluboce zklamaný trenér karvinského mužstva Tomáš Bernady.

Domácí hráči v první půli předvedli velkou bídu a soupeře nebyli schopni přehrát. Branku Frýdlantu neohrozili. „Frýdlant hrál velmi dobře, sympaticky nebetonoval, měl tam dokonce po standardkách nějaké šance k ohrožení naší branky. Nám naopak chybělo i nasazení, to se pak těžko může pomýšlet na body," shrnul slabé první dějství Bernady.

Ve druhé půli domácí přidali, zlepšili se hlavně v bojovnosti a nasazení, ale gól nedali. Teď bude záležet na tom, jak vedení klubu zanalyzuje situaci ve vztahu k béčku poté, co první tým de facto ztratil reálné šance na postup do první ligy. „Pravdou je, že aktuálně kluci bez posil z áčka prostě nemají na to, aby vyhrávali," poznamenal realisticky Bernady, jehož tým se v závěru soutěže utká s dalšími aspiranty postupu.

Rozhodčí: Trigas, žluté karty: 1:2, diváci: 100.

Karviná B: Hájek – Skácelík, Zielonka, Cverna, Zahatlan – Koutný, Perůtka (57. Káňa), Janík, Bartozel – Kratka (43. Ruisl), Egermajer. Trenér: Tomáš Bernady.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.