Trenér Jindřich Dohnal s sebou vzal i dva členy základní sestavy áčka – Romana Fischera a Richarda Vaňka, ale ani to nepomohlo.

Karvinští předvedli naprosto matný výkon, již do poločasu prohrávali o dva góly. Nejprve nepokryli brejk Kravař po vlastním rohovém kopu, pak si zase nepohlídali soupeřův rohový kop. Karviná nastřelila tyčku, to bylo vše, na co se v první půli zmohla.

Domácí přidali po změně stran třetí gól a dovolili Karviné jen snížit v poslední minutě. „Nezvládli jsme osobní souboje u standardních situací, z nichž jsme dostali tři branky," rekapituloval smutně zápas trenér karvinského béčka Dohnal.

SK Kravaře – MFK OKD Karviná B 3:1 (2:0)

Branky: 18. Baranek, 33. Kovařík, 75. Peterek – 90. Zahatlan. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Karviná B: Hájek – Skácelík, Janík, Hrtánek, Puškáč (55. Koutný) – Vaněk, Sobala – Cudrák (69. Pavlík), Fischer, Zahatlan – Legierski. Trenér: Jindřich Dohnal.