MFK OKD Karviná B – FK Jakartovice 9:1 (7:0)

Hosté přijeli do Karviné pouze s devíti hráči a od začátku nestíhali. „Po čtvrthodině hry to bylo už 4:0 a nebylo o co hrát," přiblížil vedoucí karvinského mužstva Dalibor Knapik.

Karviná zahájila s chutí a hosty vůbec nešetřila. Ostatně jim měla co vracet. Na podzim v Jakartovicích prohrála. Tentokrát se hrálo podle jejích not a už do poločasu nadělila Jakartovicím "sedmičku".

Znechucení hosté nechtěli do druhé půle ani nastoupit. Nakonec nastoupili a inkasovali ještě dvakrát. Aspoň, že dali čestný gól z penalty.

Nutno říct, že domácí po padesátiminutové kanonádě zbytek zápasu vypustili, jinak by hosté dostali přibližně patnáct branek.

„Ten zápas snad ani nemá cenu hodnotit. Soupeř přijel oslaben a nakonec to dopadlo naším vysokým vítězstvím. Musíme se už koncentrovat na poslední zápas v Dětmarovicích," konstatoval stroze Petr Mašlej, trenér domácího týmu.

Branky: 3. a 36. Ruisl, 13. a 15. Janík, 5. Hoffmann, 40. Zahatlan, 44. Koutný, 52. Moskál, 88. Žebrok – 72. z pen. Bitomský. Rozhodčí: Čuba, žluté karty: 2:1, diváci: 100.

Karviná B: Paleček – Skácelík, Cverna, Hoffmann, Zielonka (46. Žebrok) – Koutný, Janík, Knötig, Zahatlan (46. Moskál) – Egermajer (46. Legierski), Ruisl. Trenér: Petr Mašlej.