TJ Háj ve Slezsku – MFK OKD Karviná B 0:0

„Myslím, že remíza odpovídala tomu, co se dělo na place. Počasí bylo tentokrát proti fotbalu, v průběhu utkání spadly i kroupy. Všichni diváci sledovali zápas z místní hospody,“ popisoval atmosféru sobotního mače vedoucí karvinského mužstva Dalibor Knapik.

Hostům navíc nevycházela ani jejich obvykle silná zbraň – kombinace. Zčásti to bylo dáno povětrnostními podmínkami, zčásti ale tím, že to hráčům prostě nešlo. Sotva pískl arbitr Tomšík do píšťalky, spustil se na hráče lijavec a nepřestal. Déšť by hráčům možná ani tak nevadil, zato silný vítr ano, a tak se netrefil nikdo.

Další zápas hraje Karviná B v sobotu s Frenštátem p. R.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.