Béčko zaváhalo v Rýmařově

Karviná – Karvinští fotbalisté hazardují s vedoucí pozicí v krajském přeboru, když v sobotu nedokázali dovést do vítězného konce nadějně rozehrané utkání v Rýmařově.

29.4.2012

Béčko Karviné ztratilo v Rýmařově.Foto: Ivo Dudek

Jiskra Rýmařov – MFK OKD Karviná B 1:1 (0:0)

Domácí v roli outsidera zodpovědně bránili a snažili se hlavně neinkasovat. To jim vydrželo téměř hodinu. V první půli přežili se štěstím šanci Perůtky a jinak se nic nedělo.

Až v 58. minutě se probil do vápna Presl, při pokusu o střelu byl faulován a kopala se penalta, kterou kapitán Martin Janík bez problémů proměnil – 0:1. Následovaly dvě další nebezpečné rány Presla, ale pokaždé proti nim zasáhl výtečný gólman domácích.

„Do vedoucí branky jsme nehráli dostatečně kvalitně. Vázly nám hlavně kombinace. Po té penaltě jsme se zlepšili, vytvořili si další šance a měli hru po kontrolou. Soupeř, dá se říci, odpadl. Jenže rozhodlo to, že jsme nedokázali po našem vedení přidat druhý gól. Pořád to bylo jen 1:0, a to je stav, který vám nezaručí nic," rekapituloval duel trenér Bernady.

V 72. minutě se prosadil hlavou Šašinka a ve zbytku utkání už Karvinští neuspěli.

Branky: 72. Šašinka – 58. z pen. Janík. Rozhodčí: Futerko, žluté karty: 1:2, diváci: 100.

Karviná B: Hájek – Skácelík, Mráz (46. Ruisl), Škahić, Bartošák (83. Zielonka) – Koutný, Janík, Perůtka, Kubiena (35. Kratka) – Presl, Egermajer. Trenér: Tomáš Bernady.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

29.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Ondřej Bláha má v Havířově jen vítěznou bilanci.

Příchod Bláhy? Trefa do černého

Zachráněný strom má na zámku diplom v rámečku

Protože přežil svou jistou smrt, dostal diplom jako Strom hrdina, který teď visí u vstupu do havířovského zámku.

OBRAZEM: Vítání občánků se opět těšilo velkému zájmu

V neděli 22. října dopoledne se v obřadní síni na Zámku konalo v pořadí 14. letošní vítání nejmenších občánků města Havířova.

Bohumín se dál veze na úspěšné vlně

Páté vítězství z šesti posledních zápasů vybojovali fotbalisté Bohumína v duelu 12. kola divize. Domácí naměrovali ke třem bodům za výhru 2:1 proti Šternberku góly Jakub Ptáček se střídajícím Martinem Opicem, na což až v úplném závěru odpověděl hostující Smrček.

Andrea Babišová z Bohumína: Největší radost z podoby jmen měl šéf marketingu ANO

/ROZHOVOR/ Kandidovala za hnutí ANO na osmém místě. Stala se nejúspěšnější kandidátkou své strany v okrese.