Na obou stranách byly k vidění dobré střelecké příležitosti, ale více ze hry měly Hranice. Karvinští, vědomi si své svízelné situace v tabulce, hráli celý zápas, tedy od samého začátku, mimořádně aktivně. Do poločasu však prohrávali.

Ve druhém dějství se Karvinští snažili dát vyrovnávací gól, ale povedlo se to až v samotném závěru. V 89. minutě totiž hranický gólman Kubíček špatně vyhodnotil centr, míč se odrazil do ruky spoluhráče a pískala se penalta. Hranický gólman však své předchozí zaváhání napravil, neboť ji Kuruštovi vyrazil! Jenže k míči se vzápětí dral Koutný, byl faulován a arbitr Vítek pískl okamžitě další pokutový kop.

„Hostující hráč spadl. Bohužel druhou penaltu už Karviná proměnila," popsal závěrečné momenty utkání hranický kouč Alexandr Bokij. Penaltu proměnil sám postižený Koutný a udržel svůj tým ještě ve hře. „Byly to pořádné nervy. Bod je pro nás zlatý, ale musíme jej potvrdit už konečně výhrou," burcuje své svěřence před posledními dvěma koly trenér Karviné Jindřich Dohnal.

SK Hranice – MFK OKD Karviná B 1:1 (1:0)

Branky: 16. Kušner – 90. z pen. Koutný. Rozhodčí: Vítek. ŽK: 1:2. Diváci: 140.

Karviná B: Hájek – Skácelík (46. Uher), Janík, Hrtánek, Pavlík (78. Cudrák) – Koutný, Gonda, Sobala, Puškáč – Fulnek – Kurušta. Trenér: Jindřich Dohnal.

Další zápas hraje Karviná B v sobotu s Mohelnicí.


Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.