Trenér Jan Pejša opět nemohl využít hráče z A-týmu, ale pomohl si třemi posilami z ligového dorostu U19. Trojice Lukáš Kurušta, Erik Puchel a David Jadamík měla náročné dva dny, jelikož se v pátek večer vrátila ze zápasu v Českých Budějovicích a už v sobotu v poledne cestovala do Nového Jičína, kde první jmenovaný odehrál celý zápas a dal gól, Jadamík také odehrál celý zápas a Puchel nastoupil na závěrečných jedenáct minut.

Hrdinou zápasu se stal domácí Moravčík, který dvěma góly zajistil svému týmu vítězství. Prvních dvacet minut byl Nový Jičín lepší, když hostům dělaly problémy fyzické dispozice domácích borců, ale pak převzali taktovku hry právě karvinští mladíci.

„Troufám si tvrdit, že jsme byli herně lepší, ale opět jsme doplatili na špatnou koncovku. Na první gól Nového Jičína jsme ještě dokázali odpovědět, ale zahozené šance z druhé půle nás stály body," zalitoval trenér Pejša. „Kluky musím pochválit. Nehráli špatně, byli aktivní, v určitých fázích byli hodně fotbaloví, ale ta koncovka to prostě všechno kazí. Je to určitě náš největší problém," dodal závěrem.

FK Nový Jičín – MFK OKD Karviná B 2:1 (1:1)

Branky: 25. a 67. Moravčík – 30. Kurušta. Rozhodčí: Běhal. ŽK: 1:2. Diváci: 134.

Karviná B: Dočekal – Jadamík, Zielonka, Kloda, Taraba – Siekiera – Koutný, Kubiena, Kurušta, Molnári (79. Puchel) – Ryšavý. Trenér: Jan Pejša.