„Trochu jsme to skládali, protože už nás moc nebylo, takže třeba gólman Gaszczyk nastoupil v útoku," popisoval provizorní trenér Stonavy Karel Sochora, který zastoupil Lukáše Hojdysze, který už je také na dovolené.

Dle jeho soudu měla Stonava na to uhrát přijatelný výsledek. „Ale hlavně v prvním poločase, kdy jsme si dokázali vyhovět a vytvořit si nějaké střelecké pokusy," upozornil. „Po přestávce byl soupeř lepší a dvěma góly rozhodl o výhře," uznal kvality protivníka.

Zároveň vyzdvihl práci Lukáše Gaszczyka v útoku. „Dobře sklepával balony, nakonec nahrál Pavlu Šusterovi na náš jediný gól," zasmál se Sochora.

FK Staré Město – SK Stonava 3:1 (1:1)

Branky: 15. a 82. Střalka, 69. Sušovský – 24. Šuster. Rozhodčí: Levinger – Kubáček, Žáček. ŽK: 1:4. Diváci: 200.

Stonava: Ciasnocha – Zielonka, Frait, Wojnarovský, Skácelík – Edr, Dittrich, Graňák, Zachata (64. Fitznar) – Šuster, Gaszczyk. Trenér: Karel Sochora.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.