I když zábavu si trenér Marek Poštulka nejspíš přestavuje jinak, než jaké se mu dostávalo v nedělním souboji 25. kola krajského přeboru na hřišti Kobeřic (2:2).

Jeho svěřenci do utkání vstoupili jako by se jim po třech výhrách nemohlo nic stát. A za svou pýchu pykali. Během šestadvaceti minut to bylo 2:0 a Kobeřice se přímo rozplývaly nad možností polepšit si v záchranářských bojích.

V bohumínské šatně tak o přestávce následovala bouře a trenérský tandem Poštulka – Kempný sáhl hned k trojímu střídání. „Co jsme předváděli na hřišti byl paskvil, doslova jsem se na střídačce styděl," nebral si servítky Marek Poštulka.

Změny prospěly. Tým se zvedl, vypracoval si šance a dal i góly, byť ten druhý obstaral domácí Gorčakovský do vlastní sítě. Herní projev už se Poštulkovi zamlouval. „Druhá půle už byla podle našich představ. Mohli jsme dát klidně pět gólů. Asi příště budu řvát preventivně už před zápasem, abychom pak do utkání vstoupili tak, jak máme," pousmál se bohumínský lodivod.

Sokol Kobeřice – Bospor Bohumín 2:2 (2:0)

Branky: 20. Wirth, 26. Janík – 75. Hanus, 80. vlastní Gorčakovský. Rozhodčí: Tomšík. ŽK: 3:4. Diváci: 210.

Bohumín: Murín – P. Poštulka (46. L. Poštulka), Šiška (46. Górniok), Kubinski, Socha (73. Szkuta) – Sittek, Hanus, Palej, Nowinski – Jatagandzidis, Kurušta (46. Opic). Trenér: Marek Poštulka.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.