Po výkonu, který zklamal kouče Marka Poštulku, si domácí zásluhou gólové hlavičky M. Němce odnáší porážku 0:1. „Bylo to bez bojovnosti i chuti po vítězství. Nebylo to dobré," řekl po zápase Poštulka.

Od začátku byli aktivnější hosté, kteří se dostávali ke střelám z dálky, ale bránu přímo neohrozili. Až po půlhodině hry, kdy byl ve výborné pozici Fajčák, jenže centr Papřoka umístil pouze těsně vedle. V podobné pozici byli hosté i pět minut před pauzou, ale výsledek byl stejný. „Po taktické stránce jsme hráli velice dobře. V obraně jsme neudělali chybu a vepředu jsme dokázali být nebezpeční," řekl spokojeně na adresu svého týmu trenér Frdýlantu Josef Sláma. „Navíc jsme dali vítězný gól, takže spokojenost je na místě," doplnil.

Domácí se za celý zápas dostali k jediné možnosti, i když obrovské. Třiadvacet minut před koncem mohl Sittek po prostrčení od jednoho ze spoluhráčů postupovat sám na brankáře, ale zbrkle vystřelil a netrefil bránu. „Aspoň se snažil. Jako jeden z mála. Nespokojený jsem hlavně s přístupem. Místo, abychom dohrávali souboje, tak jsme z nich spíše uhýbali. Bylo to jiné mužstvo, než v předchozích zápasech. Asi jsme měli špatný den. Dařit se vždy nemusí, ale přístup se musí změnit," nepoznával svůj tým Marek Poštulka.

David Hekele
 


FK Bohumín – BFK Frýdlant n. O. 0:1 (0:0)

Branka: 76. M. Němec. Rozhodčí: Bartoš, žluté karty: 3:2, diváci: 125.

Bohumín: Goj – Pluta (80. Gábor), Šiška (84. Kubáň), Košťál, Tvrdý – Brunclík, Socha, Graňák (69. Ciesarik), Seget – Sittek, Poštulka. Trenér: Marek Poštulka.

Další zápas hraje Bohumín v neděli v Krnově.