Nováček divize podlehl v duelu 20. kola čtvrté nejvyšší soutěže Kozlovicím 1:4, když domácí rozhodli o svém triumfu až ve druhém poločase.

Aby toho nebylo málo, tak minimálně pro příští dva týdny přišel kouč Marek Poštulka i o brankáře Jakuba Švrčinu, který po srážce s domácím hráčem z první minuty musel odstoupit kvůli otřesu mozku.

Jeho náhradník Lukáš Baráni držel čisté konto do 47. minuty, než ho nešťastně překonal vlastní spoluhráč Richard Vaclík.

„První poločas jsme přežili, do druhého jsme ale špatně vstoupili a hned si dali vlastní gól. To byl nejhorší možný scénář. Já sám jsem měl na druhé straně šanci, ale neproměnil jsem ji a z brejku jsme inkasovali podruhé,“ pokrčil rameny útočník Bosporu David Jatagandzidis.

Na 2:0 pro Kozlovice zvýšil Schlehr, na něhož v závěrečných minutách navázal dvěma trefami Galetka. Teprve za rozhodnutého stavu se hosté dočkali korekce.

„Soupeř byl všude rychlejší, důraznější a dával góly. Proto jsme prohráli,“ dodal Jatagandzidis, který v závěru upravil na 1:4 z pohledu Bohumína.

FK Kozlovice – Bospor Bohumín 4:1 (0:0)

Branky: 68. a 76. Galetka, 46. vlastní Vaclík, 50. Schlehr – 90. Jatagandzidis. Rozhodčí: Kolář – Buček, Mach. ŽK: 1:1. Diváci: 355.

Bohumín: Švrčina (9. Baráni) – L. Poštulka, Vaclík, Košťál, Leibl – Kubinski (44. Ferenc), Palej, F. Hanus, Nowinski – M. Hanus (62. Šiška), Jatagandzidis. Trenéři: Vyrobik. M. Poštulka a Kempný.