FK Bohumín – IRP Český Těšín 0:2 (0:0)

Hodně ztíženou pozici měli proti favoritovi z Českého Těšína fotbalisté Bohumína. Nastoupili v jedenácti lidech a prakticky nemohli střídat, protože na lavičce seděli jen náhradní gólman a zraněný Ciesarik.

„To byla taková naše klasika. Ve středu nás čeká podle všeho repete, protože máme anglický týden," poznamenal kouč Bohumína Martin Kempný, jenž opět sestavoval domácí jedenáctku jako různě poslepované kousky lega. Kde bylo volné místo, putoval hráč, ať už svou povahou odpovídal jakémukoliv postu sestavy.

Hosté měli v zápase znatelnou převahu, ale branky dali jen dvě. Na začátku a na konci druhé půle. „Opic s Przyczkem měli vyložené šance už do přestávky, nakonec se prosadili, ale byly to nervy. Bohumín hrál dobře v bloku, přesto se nám ho dařilo vykombinovávat, ale podobně jako v našich předešlých případech - zase to bylo o vstupním gólu, který jsme nemohli dlouho dát," rozebíral zápas trenér Těšína Dalibor Damek.

Branky: 52. Przyczko, 85. Opic. Rozhodčí: Švec, žluté karty: 4:2, diváci: 200.

Bohumín: Šráček – Gábor, Košťál, Kukuliač, Tvrdý – Vondrák, Prokš, Socha, Brunclík – Poštulka, Kubinski. Trenér: Martin Kempný.

Č. Těšín: Klepek – Buzek, Šlavka, Rac, Sporysz – Kormanec, Lachowicz (80. Šmahaj), Siegl, Mendrok – Opic, Przyczko (70. Groš). Trenér: Dalibor Damek.


Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.