Z posledních tří zápasů vytěžili plný počet bodů při skóre 11:1 a to je na postavení v tabulce rozhodně znát. „Hned se na tu tabulku dívá mnohem lépe," usmíval se hlavní trenér bohumínského mužstva Marek Poštulka.

Jeho asistent Martin Kempný starší doplnil, že v Bohumíně nepropadali panice ani v době, kdy to postavení bylo špatné. „Situaci u nás v Bohumíně známe moc dobře, a tak snad můžeme zodpovědně prohlásit, že za poslední roky je současné mužstvo složené opravdu ideálně. Potřebovali jsme se chytit, teď je vidět, že už si to sedlo a konečně jsou i výsledky. Ty zpočátku nebyly, i když hra byla slušná. Rozdíl je pouze v tom," přibližuje Kempný.

Herní pohodu z posledních zápasů potvrdili Bohumínští i na půdě nováčka, který také zažívá slušný podzim a doma asi není ochoten rozdávat body. Tentokrát se musel sklonit přes lepším soupeřem. „Na šance jsme vyhráli. Domácí rozhodně nehráli špatně, ale hlídali jsme si jejich nejnebezpečnější hráče Klimpara s Plachkým, na které Frenštát hrál skoro všechny míče a do šancí je moc nepouštěli," popsal Kempný průběh zápasu.

Beskyd Frenštát p. R. – Bospor Bohumín 0:3 (0:0)

Branky: 80. a 90+3. Jatagandzidis, 73. Socha. Rozhodčí: Futerko – Svoboda, Pustějovský. ŽK: 1:1. Diváci: 183.

Bohumín: Gladiš – P. Poštulka (57. Kalous), Šiška, Košťál, Nowinski (90. Jadamík) – Kubinski (87. Szkuta), Górniok, Kempný ml., Sittek – Socha (75. Vítek) – Jatagandzidis. Trenér: Marek Poštulka.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.